Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, hogyan...

Kisgyerekes anyukák, hogyan oldjátok meg az intim szőrtelenítést otthon?

Figyelt kérdés
Már utálom a borotvát, kozmetikushoz ilyen jellegű dologgal nem mennék, milyen praktika van a "lenti" szőrtelenítéshez? Melyik a legjobb gyanta?
2012. márc. 31. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2012. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kozmetikusom végzi el ezt a szőrtelenítést. Vannak gátlásaim, de gondoltam ez megér annyit. :)

Ha még sosem volt gyantázva és egyedül szeretnéd elvégezni, ezt inkább elsőre nem ajánlom. Egy kozmetikus biztosan megcsinálja. A sok borotválástól rengeteg benőtt szőrszálad lehet, amit ha elkezdesz gyantázni eleinte nagyon fájdalmas, a bőröd is lejöhet a szőrrel együtt.

Szóval először kozmetikust ajánlanék.

2012. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én most a lézeres (végleges?) szőrtelenítésre gyűjtök. Elég hamar visszahozza az árát nem csak pénzben, hanem időben is. De még odébb van sajnos. Azért írom, mert nekem a gyanta sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
2012. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Otthon milyen gyantát használtok?
2012. márc. 31. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de kicsit zavaros nekem a kérdés :)

Miért lényeges, hogy kisgyerekes anyuka vagyok vagy sem? Hogy a gyerek előtt csinálom-e talán? Miért, van olyan, aki a gyereke előtt csinálja? :)

A borotvát meg nem csodálom, hogy utálod, iszonyú gáz egy dolog!

A kozmetikus dolgot sem értem. Oké, nem egy kellemes dolog, de még mindig jobb, mint nőgyógyászhoz menni... :) Ráadásul utána 3 hétig nem kell vele foglalkozni, így azt a 15 percet ki lehet bírni, szerintem.

Én próbáltam otthon gyantázni és epilálni is, de nagyon kegyetlen volt...

Szokott lenni a különböző kuponos oldalakon IPL szőrtelenítésre ajánlat. Én is így vettem, már 3x voltam is és határozottan van eredménye! 6000 Ft-ba került a 8 alkalom, tehát a gyantázással összehasonlítva nagyon is megéri.

A hónaljamat is csináltatom, annak meg még durvább az eredménye, mert már az első alkalom után alig nőtt vissza valami és az is puha és vékony.

Ha lenne rá keret, akkor a lábamat is megcsináltatnám, jaj mennyi időt megspórolnék vele! :)

2012. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2# Nálam ez vált be: [link]
2012. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lézeres = tartós, de sajnos nem végleges. Igaz, évekig kitart, de utána csinálni kell pár fenntartó kezelést, mert jöhet újabb szőrnövekedési periódus.

Ha évek óta borotválod, akkor valóban célszerűbb kozmetikushoz menni. Az első pár alkalom nagyon tud fájni a megerősödött szálak miatt. Saját magadnak nem tudom olyan erővel és úgy (olyan módon) tépni, ahogy kell.


Ha mégis ragaszkodsz hozzá, én otthoni gyantázásra sem a hideggyantát, sem a görgőset nem ajánlom erre a területre. A régi, hagyományos tömbgyanta a legjobb, az tuti megoldja. Sok sikert!

2012. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy egy pár alkalommal menj el kozmetikushoz gyantáztatni.Remélhetőleg pár alkalom után már nem lesz olyan erős és sűrű a szőr mint a borotvától._Utána pedig próbáld meg otthon epilátorral.Én is azzal szedem szerintem kibírható és biztonságosabb, mint a gyanta.Üdv. egy kozmetikus anyuka
2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
.
2012. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!