Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hat ev koruli gyermeket...

Hat ev koruli gyermeket mennyi idore hagynal egyedul otthon?

Figyelt kérdés

A gyermekeim meg joval kisebbek, meg el sem tudom kepzelni, hogy 2-3 ev mulva egyedul itthon maradhatnak, foleg, hogy ketten vannak, igy meg konnyebben talalnak ki olyan dolgokat, amiket nem kellene...

De kivancsi lennek, hogy mas egy hat ev koruli gyereket (kistestver nelkul) mennyi idore hagyna otthon nyugodt lelkiismerettel egyedul.


2012. márc. 18. 14:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
semmenyi időre se
2012. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én sem hagynám egyedül
2012. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7 évesek lesznek a fiaim, sem egyedül, sem ketten nem hagynám még itthon őket.
2012. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 lesz, nem hagytam még egyedül.
2012. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5, 3 és 1 évesek.- Elképzelni se tudom hogy 1 év múlva itthon hagynám egyedül a legnagyobbamat.Se egyedül, tesóval meg pláne nem.Olyan 9-10 évesen már 1 órára lehet itthon hagynám, vagy 20 percre míg leugrok a kisboltba max.
2012. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7 éves kislány, maximum amig boltba lemegyek ami alattunk van
2012. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül van napközi a suliban sem 4 osztály

ig

2012. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kizart dolog, hogy egyedul hagynam gyermekem 6 evesen. Szoktam olyat latni, hogy kinnhagyjak a kisgyereket a bolt elott a kocsiban (biztos le van zarva az auto), amig bevasarolnak...na olyat se csinalnek. Szerintem leghamarabb 8-10 evesen hagynam magara, amig kiszaladok a sarki boltba, ami max 5-8 perc oda-vissza, bevasarolva....de akkor mar inkabb cipelem magammal.:D
2012. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Akkor ezek szerint nem en vagyok a defektes. Mar azt hittem, hogy en vagyok zizi, mert egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy ennyi idosen mar egyedul hagyjam majd itthon a gyermekeimet (akar egyedul, akar egyutt).

A szomszedasszony nezett ram furcsan, merthogy most kezd majd uj helyen dolgozni, ugy nez ki, hogy szinte minden este 2-3 orat egyedul lesz itthon a gyermeke. Uj elettarsa van, a pasit alig ismeri a gyerek, nem is igazan tud vele mit kezdeni, de egy ideig vele lesz a kislany, de Anyuka csak 2-3 oraval azutan fog hazaerni, hogy a pasi elindul dolgozni.

En meg ra mertem kerdezni, hogy nem-e felti itthon hagyni egyedul, de kb en voltam hulyenek nezve, merthogy miert feltene, nez majd addig meset, hagynak neki inni/enni, 9-10 korul meg hazaer ugyis valaki es akkor lefektetik.

Mondom, en vallalom, hogy neha tulfeltem a gyerekeimet, de ez azert nekem soknak tunik, de nem az en dolgom.

Felajanlottam Neki, hogy mi altalaban itthon vagyunk, ha baj van, akkor csengessen at a kislany. (Nem kerdezte meg, de rendszeres gyermekmegorzest nem tudok es nem is akarok felajanlani, mi is dolgozunk sokat, estenkent az en gyermekeim 8-tol agyban vannak, meg azutan csinalom a hazimunkat. Meg penzert sem akarnek nap, mint nap keso este mas gyermekere vigyazni, de ha baj van (ami ne legyen), akkor persze segitek.)

2012. márc. 18. 15:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek jellemétől függ, illetve attól, hogy hova megyek. Ha a kicsi nyugodt természetű, mire visszaérek is kb. ugyanott lesz (ilyen az öcsém, de ilyen voltam én is), itthon hagynám annyi időre, amíg kimegyek a szomszédban lévő boltba. Ennél hosszabb időre, vagy ha igazi ördögfióka, nem. De a 6-7-8 éves kor már határeset, végül is iskolások, ekkora már valamennyire önállósodtak ilyen szempontból.
2012. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!