Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagycsoportos fiam betegség...

Nagycsoportos fiam betegség miatt 4 hónapig nem mehetett oviba, újra szükséges beszoktatni?

Figyelt kérdés

Ráadásul figyelemzavaros,idáig is voltak problémák az óvodai viselkedésével,de sokat érett,változott jó irányba,tartok tőle,hogy nagyon sok lesz neki a megfelelés az oviban így egyszerre,alkalmazkodni másokhoz,szót fogadni.

Gyakran sír,alkudozna ,ha nem az van amit ő szeretne.


2012. márc. 19. 13:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Holnap kezdi az ovit.
2012. márc. 19. 13:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van rá mód, szoktasd vissza fokozatosan. mondjuk kezdjétek kilenctől. vagy amikor legkésőbb be kell vinni ebéd előttig vagy utánig.

Ne ő könyörögje ki, hogy mi legyen, mondd meg te a feltételeket, akkor nem érzi úgy, hogy nyafogással ért célt. Az alkudozás szerintem nem baj, minden kapcsolat ezen alapul, csak ne hiszti meg zsarolás és agresszió legyen az eszköze. Miért ne lehetne megbeszélni a dolgokat? Én külön megdicsérem a gyerekemet, ha normálisan lehetett vele egyezkedni.

2012. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már az oviban van...szerintem nekem sokkal rosszabb ,mint neki,mert úgy pattant ki az ágyból reggel,hogy csak na,tegnap mindenkinek örömmel mesélte,hogy ő holnaptól végre újra mehet oviba.


Mindig szeretett járni oviba,azzal nem volt gond soha,viszont a túlmozgásossága,nehezen leköthetősége gondot okozott a csoportfoglalkozások megtartásában.


Sokat érett,okosodott mióta legutóljára ment oviba,remélem nem lesz különösebb probléma...annyira izgulok :-/ .

2012. márc. 20. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!