Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cikis, de aranyos...

Milyen cikis, de aranyos dolgot csináltak vagy mondtak gyermekeitek?

Figyelt kérdés

Épp az előbb írtak ki egy hasonló kérdést, ráadásul ez a mai napon történt meg velünk. Kisfiammal egy játszótéren voltunk délelőtt. Mellettünk állt egy anyuka éppen. Kisfiam a mászóka végén várta, hogy leemeljem a magasból. Levettem, éppen rajtam csimpaszkodik, erre ránéz a mellettünk álló anyukára, és közölte vele mosolyogva:

- ÉN VAGYOK A KÖLYKE.

Azt hittem, ott süllyedek el a föld alá szégyenemben. Vigyorogtam ugyan, meg a másik anyuka is, mert olyan kis aranyosan mondta, de hogy ezt honnan szedte, fogalmam sincs, mert én nem szoktam ilyen kifejezést használni rá.

Meséljetek hasonló sztorikat Ti is!


2012. máj. 20. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Sztk-ba vártunk a sorunkra jött ki az asszisztens erre a fiam "anya ott a néninek a cicije!" hozzá kell tennem hogy tényleg elég látványos darab volt.Azt hittem elsüllyedek szégyenemben!
2012. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Beteg volt a kislányom, és az orvosi rendelőben várakoztunk. 3 éves volt, és mi épp akkor tanakodtunk azon, hogy akár jöhetne is a kistesó.

Egy kedves ismerős pedig odajött és elkezdte a szokásos dolgokat kérdezgetni, aztán előjött a kérdés:

-Hát, Dalmikám, nem lesz kistestvéred?

Az én kicsim: -ÁÁÁ...megbeszéltük anyával, nyűgnek minek?


Na hát itt én is azt éreztem, hogy legszívesebben elsüllyednék. Soha az életben nem mondtunk ilyet, nem tudom, hol hallhatta. Még csak gondolni sem gondoltam ilyenre, mert 3 gyerkőcöt szeretnénk :D De azóta is kínosan érzem magam, ha azzal a nénivel találkozunk pedig már ennek 2 éve, és azóta itt a kistesó is :D

2012. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Az én 28 hónapos fiam elordította magát a bevásárlóközpontban a pénztárnál : Anyaaaa putiztaam !Jó volt? :D (puti=puki)


Erre most mit mondhattam volna? Jó,hát persze fiam,jó....

2012. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Olyan aranyosak ezek a beszólások a gyerekektől! :)
2012. máj. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Fiam 2,5 éves múlt, amikor itatom, időnként mondom neki, hogy "Igyál vizet, anya fizet". Erre a múltkor elgondolkodik, mondja, hogy "nem", majd eszébe jut egy jó ötlet, és elégedetten mondja: "Apu".
2012. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Énekeltem neki erre megszólal: Anya ne már mert kiszakad a dobKártyám!!

Másik: Kérdezi: -Anya te miért festeted be a hajad?

- Tudod sok az őszhajszálam, azért hogy,ne látszódjon. Erre ezt feleli:

- Tudod anya én azért nem festetem, mert nekem sok tavasz hajszálam van.

2012. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

tényleg nagyon édesek.:)

csak tudnám,miért kellett néhányunkat lepontozni :(

2012. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és én mindenkit felpontoztam. Nem tudom, miért élik ki itt egyesek magukat a lepontozásokkal...
2012. máj. 22. 18:09
 9/9 anonim válasza:

Én mindenkit felpontoztam, nekem nincs gyerekem, de áhh ezek nagyon nagyok!!! :))


Egyik ismerősöm mondja a kisfiának:

-Mond kicsim, hogy kacsafacsaró!

erre a kis fiú pöszén:

-Kacsaf@szajó :))

2012. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!