Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel mossátok a gyermekeitek...

Mivel mossátok a gyermekeitek ruháit?

Figyelt kérdés
Én eddig ált. lenort és tomit használtam, de mostanában apró foltok, száraz foltok vannak a lányomon és néha a fiamon is. a gy.orvos azt mondta próbáljam hogy ne használjak öblítőt, hanem sensitive folyékony mosószert. melyik a legjobb?
2012. ápr. 15. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Öblítő helyett próbálkozhatsz ecettel is. Én a gyerekek ruháihoz azt használok, és sokkal puhábbak azóta. Mosógélt használok, vagy Ariel vagy Persil.
2012. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na pont a Tomi az ami egyik rokon illetve saját gyereknél nem jött be.

Én születése óta csak folyékony mosószerrel (Arielgél vagy kapszulával) mosom külön a rucijait. Öblítőt sosem használtam. Anyós nálunk volt egy hétig és véletlenül belekeverte a mosásba a gyerkőc egyik bodyját. Mondanom sem kell tiszta száraz piros kiütéses lett a kis karja. Kapott kalciumot, bekentük neki és elmúlt, szegény Anyós meg teljesen megrémült. Utána 3x átnézte a ruhákat mosás előtt. :D Pedig külön szennyes tartója van a kicsinek, de az az egy ruhadarab mégis útra kélt! :D

2012. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem eddig nem volt gond, egyéves korukig külön mostam az övékét a miénktől, és csak fehér öblítőt ahsználtam. azóta volt hogy váltottam, de sose vettem észre. persze lehet mástól is a kiütés, de megpróbáljuk ezt a részt kizárni.

Az ecettel öblített ruhán nem érzik az ecet szag? még nem hallottam róla.

2012. ápr. 15. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Használj L'Arbre Vert ökomosószert. Nagyon jó szerintem. Teljesen antiallergén, és tapasztalatom szerint jól tisztít.

Az öblítő meg teljesen felesleges. Soha nem használok.

Emellett figyelj arra is, hogy csak 100% pamut ruhákat vegyél.

2012. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak ecetet használok öblítőként évek óta!!! Nem érződik :)
2012. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sokan nem érzik az ecetet, és igen...
2012. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem érzem az ecetet.
2012. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dreftet és Noritot használok - mosógélek babaruhákhoz. Öblítőt nem szoktam.
2012. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Persil mindent kiszedett idáig.

Akkor álltam rá mikor a kicsinek minden ruhája kakis lett és semmi nem szedte ki.Ez bevált.Viszont,ha nem úgy állok anyagilag,akkor csak Bónuxot veszek,de az is elég jó.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Folyékony mosószerrel mosok, ecettel öblítek. A ruháknak tiszta, friss illatuk van, nem fojtó öblítőszaguk.
2012. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!