Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel mossátok a gyermekeitek...

Mivel mossátok a gyermekeitek ruháit?

Figyelt kérdés
Én eddig ált. lenort és tomit használtam, de mostanában apró foltok, száraz foltok vannak a lányomon és néha a fiamon is. a gy.orvos azt mondta próbáljam hogy ne használjak öblítőt, hanem sensitive folyékony mosószert. melyik a legjobb?
2012. ápr. 15. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A lányom ekcémás. Mosódióval mosok, hígított ecettel öblítek. Semmi szaga nincs a ruháknak, a mosódió olcsó is, kb. 3.600 Ft/ kg, és kb. 1 évre elég.

Viszont fontos, hogy a ti ruháitokat is így mossátok, mivel a mosógépben azért marad még mosópor és öblítő maradék.

A fürdetőt, popsikrémet, testápolót is lecseréltem Alverdére, ezekben nincs semmi kőolajszármazék, illatanyag, paraffin, ilyesmik.

2012. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jó tanácsokat! Én magam is ekcémás vagyok kb. 16 éves korom óta. Remélem a gyerekeim nem örökölték. a mi ruháinkat is folyékonnyal mosom mostmár, az öblítővel leállok, és most a fürdéshez a forever aloe folyékony szappanját használjuk, nagyon jó, viszont ára is van, de megéri. Ezt tudom ajánlani a hasonló bőrűeknek.
2012. ápr. 16. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!