Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Göndör hajú babátok haját...

Göndör hajú babátok haját mivel mossátok? Milyen gyakran? Használtok balzsamot? Naponta kifésülitek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lanyomnak is gondor haja van,haboru minden hajmosas es fesulkodes.Mi a Loreal kids sampont es balzsamot hasznaljuk.Balzsammal sokkal konnyebb kifesulni a hajat es szebb is lesz tole.1 heten 2x szoktuk megmosni a hajat.Nem fesulom ki naponta,gyonyoru furtjeit,csak 2 naponta.3 eves es mostmar egesz jol viseli.:-)
2011. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a lányom 1 éves még csak, de hátul telejsen göndör.


mivel utál hajat mosni így van hogy 2 hetente csak, de általában hetente. én simán, nem balzsamozom kilehet fésülni, csak akkor nem mikor anyós meg a párom törülközövel szárították a gyerek haját és teljesen bekócolták.

2011. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is göndör hajú volt.

Amíg göndör haja volt nem fésültük neki egyáltalán,hetente kétszer mostuk Babe samponnal.

2011. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szöcske005 válasza:

Szia. Az Én lányomnak is göndör haja van, mi szükség szerint mossuk a haját.neogranormon sampont használunk, és glis Gliss kurr haj spary -t használjuk.

Könyebb tőle kifésülni a haját.

Fésülni is szükség szerint szoktam.

2011. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Kérdés, hogy milyen göndör hajról beszélünk. Az én most 3 éves fiaimnak is göndör haja van, de ők félvérek, tehát kifésülni nem tanácsos a hajukat, mert mikrofon fejük lesz. Amúgy születésük óta johnson and johnson-nal mossuk a hajukat.

2011. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!