Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hangyairtót használtok,...

Milyen hangyairtót használtok, akiknek mászó gyerkőce (is) van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 15:55
 1/9 Beus6 ***** válasza:
Nálunk is sok volt a gond a hangyákkal. ami bevált az a sütőpor volt. ajánlom neked is:D
2011. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy abszurdnak fog tűnni,de én megfogtam egy pici pókot,amit itthon találtam és beraktam a szekrény alá.Volt néhány hangyatetem,és onnantól nem jöttek elő!
2011. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves második, hogy vetted rá a pókot, hogy maradjon is a szekrény alatt?

Első: nekem is a sütőport javasolták, de sajnos egyáltalán nem vált be. Aztán végső kétségbeesésemben elvittem anyuhoz a gyerekeket, beszórtam mindent Piretrin Extrával, ez elvileg melegvérűekre ártalmatlan, úgy hagytam pár órára a lakást, majd jöhetett a nagytakarítás, végül a gyerekek haza. De a hangyák eltakarodtak.

2011. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sötét helyre rakod,ahol nem háborgatja senki,és még a kaja is házhoz jön miért ne maradna ott? Nem kell elhinni,és nyugodtan kötekedhetsz, nekem bevált!
2011. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk háromszög alakú hangyaírtőszer van, amibe belemegy, megfertőződik, majd viszi a bolyba, és a többi hangyát is ezzel megfertőzi, pár nap múlva elpusztulnak. Nekünk bevált, és tényleg egy db sincs! A nevét sajnos nem tudom, mert úgy kaptunk 3-at. A lényeg, hogy szekrények sarkába kell tenni, és úgy, hogy a Gyermek ne férjen hozzá!
2011. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből írtam, ne értsd félre, csak olyan érdekes, hogy ott maradt a pók. :-)
2011. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szórj ki zsemlemorzsát és beviszik a hangyalyukba, nem jönnek elő tavaszig. Azért jönnek elő, mert éhesek.
2011. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bio killt használok. Befújom vele a hangyákat (nálunk ha jönnek akkor rengeteg), megvárom míg hat, utána összetakarítok, és azon a helyen, ahova fújtam ott még hetekig hatása van a szernek, hiába van többször felmosva!
2011. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Biokill vált be.
2011. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!