Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagyobb gyermekeitek hogy...

A nagyobb gyermekeitek hogy vartak az uj tesot? Milyen aranyos dolgokat mondtak, csinaltak?

Figyelt kérdés
Nalunk pl.: azt mondta a fiacskam, aki 6 eves, en pedig felidöben jarok, hogy : "ahogy a doktorbacsi lefogja törölgetni a vert a tesomrol, maris össze-vissza fogom puszilgatni" ... :) Szamomra a sok sok kedves mondatai közül ez olyan szivmelengetö, hogy boldogan osztottam meg veletek. :)
2009. febr. 25. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tesó, hanem egy szomszéd kislány mondta mikor pocakom volt:majd ha kijön a kisbaba innen fog ám enni!

és aranyos mutatott a cicijére

:)

2009. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
aranyosan
2009. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én nagy fiam 3.5 éves és most a 28. hétben járunk a következő tökikémmel. Gondoltuk neki még a gólya hozza verzioval vázoljuk hogy kerül majd haza az öcsi. Erre a drágám csípőre tett kézzel és kicsit gúnyosan közölte hogy : jaj anya öcsi nem gólya hanem anya kocsi...:O Annyira édes volt. Ezek után nem is erőltettük hogy gólya meg miegymás. Nagyonb élvezi ha a picur mozog és ő odateheti a kezét. Mindig megkérdezem hogy érzed drágám? Erre ő odahajol és megszagolja a hasam és közli hogy ahan... Szóval félelmetesen zabálnivalóak tudnak lenni,remélem élesben is így fog menni:D bolog babavárást mindenkinek:D
2009. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiacskám 5éves lessz, most a 34.hétben járok. Ő az elején sokat pityergett esténként, hogy mikor születik már meg a kistesó... Mindig tervezget, hogy miket fognak együtt csinálni. Mútkor oviból hazajövet mondta, hogy ha majd megszületik a kistesó, akkor úgy fogunk sétálni, hogy ő fogja az egyik kezét, én meg a másikat. Mindig beszél hozzá, hogy milye lessz, pl. ha veszek valami ruhát, akkor mondja, hogy: "Kistesó! Lessz ém neked, kisrugid, kissapkád" stb...:) Tegnap meg a babakocsit mondogatta "neki". Meg még rengeteg dolgot produkál...

Szóval nagyon várja a tesókáját, de kicsit tartok, hogy majd kijön rajta a féltékenység.

2009. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok...

Persze ő is sokat puszilgatja, öleli, simizi a pocimat, meg mindig Tőle küldök a babucinak puszit, és akkor ő is ad puszit, hogy a tesóka is küldött:)

2009. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam 3,5 éves, s szintén nagyon várja a kistesó érkezését (36 hetes vagyok). Még az elején elmondtuk neki, mikor lapos volt a hasam. Erre ö is közölte, hogy neki 5 nyuszi és egy halacska van a pocijában:) Sokat simogatja a pocimat, tetszik, ha a kistesó mozog. A kifordult köldökömre pedig azt mondta, hogy látja a baba újját, integet neki:)
2009. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 21 hónapos de azt mondja nekem :"Poci,simi!"Ez nekem elég mert még elég kicsi ,annyira aranyosnak találom.31 heteske
2009. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 és fél éves kislányom egészen az elején kifülelte, hogy miről van szó, úgyhogy kb. 5 héttől rendszeresen mondogatja, hogy "Nagyon szeretem kisbabádat!". Mindig szokott a köldökömön puszikát beküldeni neki és a következő magyarázatot fűzi hozzá:" Küldök be puszit a babának, elkapja a szájacskájával, hmmm de finom puszi, azt mondja. Ki küldte nekem ezt a puszit?". A jövőre nézve a következőt helyezte kilátásba: "Megfogom a baba kezét, elmegyünk az erdőbe, szedünk kosárkába epret, málnát, szedret. Gyűjtünk száraz tűzifát, mert a Tóni (akitől a tűzifát vesszük) mindig vizeset hoz"
2009. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!