Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tesztek ilyen szituban?...

Ti mit tesztek ilyen szituban? Soha nem volt még ilyen és nagyon elszomorít.

Figyelt kérdés

Ma a tescoban voltam a nagyobbik lányommal aki 2,5 éves. Egész nap szépen telt, ott is pakolt, aranyos volt. A fizetés után mindig játszik egy kicsit azokkal ami ki van téve (kisház, mini csúszda, pénzbedobós vonat-ló...pénz nélkül). Mondtam Neki, hogy csak keveset játszunk, mert sietni kell mert a tesó csücsül a kakiban a mamánál és vinni kell pelust mert elfogyott a mamánál. A 8. kör után (végig mindent "kipróbált" mondtam hogy az utolsó, és megyünk. Erre olyan hisztit lerendezett, amilyet soha. Sőt még arcon is ütött a nagy hisztiben. Annyira kellemetlenül és rosszul éreztem magam, mindenki minket figyelt. Borzasztó volt. Amúgy is dackorszakát éli, de ilyen még soha nem fordult elő. Megfogtam, beraktam a bevársárló kocsiba és baktattam kifelé. Közben mondtam a magamét Neki. Otthon elpityeregtem magam. Azóta többször is bocsánatot kért...

Mi lehetett?? Pedig ilyen még soha nem volt. Néha egy kis hiszti, de nem vészes, de a mai.

Ti mit csináltok ilyen helyzetben?

Annyira rossz volt, hogy mindenki minket nézett, és gondolom ezeket gondolták: "én nem tudom fegyelmezni meg hogy milyen hisztis..." pedig soha nem hagyok a hisztijének és olyankor bünti van itthon is. Persze utána is jött a bünti, de abban a szituban...


2012. máj. 16. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
sajnos nem vagy következetes,ez a baj. ha siettek,max 1x ülhet rá,vagy 1x-sem. és pont. ha hiszti van,nem könyörögni kell neki,hanem szépen felkapni és vinni. ennyi az egész. ne törödj vele ki mit gondol,a lényeg h a gyereked mit gondol. átta h 8-adx is megteheti,és nem értette h akkor 9-edx miért nem? kicsit elrontottad ezt,de azért nem kell kihagyni a tesco-t :))) legközelebb mentek,mond meg neki 1x ülhet fel. és kész
2012. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én volt h a földön húztam mert nem akart felállni,felemelni meg nem fogom terhesen a 16 kg-jával. fenekén csúszott,orditott. én meg 1x elmondtam nekih ez van,ha nem ttszik neki szépen álljon fel. furán néztek rám,de hatott a dolog


nem a gyerek irányit,neked kell

2012. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok.

Aludt délután másfél órát, utána mentünk el. De ettől lehet hogy túlpörgött még... meg ez a szeles idő...

Remélem legközelebb nem lesz ilyen mértékű hiszti.

2012. máj. 17. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!