Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye te is megölnéd a férjedet...

Ugye te is megölnéd a férjedet ebben a szituban? Képpel.

Figyelt kérdés

Az lehet a világ legbunkóbb embere. De vajon a felesége is tudott róla?

[link]


2011. szept. 21. 13:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
JAAAA,erős idegzetűeknek!!Szülés.
2011. szept. 21. 13:47
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

A napokban volt egy ugyanilyen kérdés, vissza kellett volna nézni..


A kérdésre válaszolva, nem, nem ölném meg. Biztos leteremteném, szólnék, hogy azonnal vegye le, de semmi extra. Egy büszke apuka rossz képet választott. Na bumm..

2011. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Ekkora bunkó tapló embernek gyereket sem szülnék. Azért ha a gyereket akarja mutogatni már első nap legalább levághatta volna a kép szélét, rohadjon meg. Ez undorító.
2011. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

javítsatok ki, ha nincs igazam ,de ez egy összemontírozott kép. A baba teljesen tiszta, sehol semmi vér rajta, mint akit már megfürdettek, a köldökcsonkon már ott a csipesz, miközben a placenta még az anyukában. Én kétszer szültem természetes úton, mind a két alkalommal, nem csak azt várták meg mielőtt elvágták volna a köldökzsinórt, hogy megszülessen a placenta is, hanem azt is, hogy megszűnjön a pulzálás...

Ez kamu kép...

2011. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Jé, így fogok kinézni szülés után??

Most már ezt is tudom, eddig azt hittem, a köldökzsinór kicsusszan a gyerekkel együtt.


Amúgy gondolom nem direkt rakta fel a nő fenekét a netre, de én rettentő mérges lennék rá az biztos, szerintem nagyon ízléstelen ilyen privát képet mutogatni közösségi oldalon.

Konkrétan, még családnak sem mutatnám meg, sőt, le sem fotóznám így.

2011. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Ha ilyen képet rakott volna ki a párom, tuti kiherélném.

De ez a kép szerintem is össze van vágva.

2011. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én tuti,hogy ha letelne a gyerekágy elválnék.NAgyon furcsállom,hogy az első nem nagyon akadna ki rajta...
2011. szept. 21. 13:55
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én nem gondolnám,hogy fotoshop...
2011. szept. 21. 13:56
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
A gyerek meg itt-ott, combjan, fejen veres. Habar a koldok zsinor el van vagva. Engem nem tulsagosan zavar a kep. Az asszony also resze azert van benne, mert apuka ki akarta mutatni a koldok zsinort. Ennyi. Gondolom, nagy oromeben, meg idohiany miatt, nem nagyon gondolt elore, nem nagyon allitgathatta az alanyokat.
2011. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes kép! El sem tudtam képzelni,hogy ilyenkor hogy nézhet ki az ember lánya ott lent...


Nem tudom,hogy mit reagálnék,ha feltett volna a párom ilyen képet rólunk.... ("sajnos" esélye sem volt ilyet feltenni,mert egyszer sem volt ott) De én sem gondolnám,hogy szánt szándékkal tette így fel!


Ami azt illeti, hogy csak kicsit véres a baba: csak egy dolog, nem jelent semmit! Én azt furcsállom,hogy milyen fehér! Nálunk a 2 kicsire emlékszem,az egyik pirosas-kékes volt (41+0 hétre született),a másik full kék (40+0 hétre született), pár perc kellett,mire kivilágosodott.

Köldökzsinór: "ahány ház,annyi szokás"- így van ez a kórházaknál is!

Nálunk (2 kórházi és 1 mentős szülés után) nem várnak,amint kibújik a baba,azonnal ráteszik a köldökcsipeszt,és vágják is el a zsinórt,azonnal látják is el a kicsit,nézik,minden rendben van e,ha szükséges kitisztítják a légutakat...


Üdv:Friss 3 gyerkőcös anyuka

2011. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!