Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye te is megölnéd a férjedet...

Ugye te is megölnéd a férjedet ebben a szituban? Képpel.

Figyelt kérdés

Az lehet a világ legbunkóbb embere. De vajon a felesége is tudott róla?

[link]


2011. szept. 21. 13:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
szerintem meg szimplán észre sem vette,h asszonyka is rajta van...Én is csak a gyereket láttam a képen,és a komment után vettem észre,h jéé,más is látszik...Szóval egy szedd le légyszívessel elintézném...Kukacoskodó kommentelő,ha nem ebbe,másba kötött vna bele,már a stílusán is látszik,ennyi...
2011. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
biztosan nem photoshop,mert én is amikor szültemerárakták azt a műanyagot a köldökére kiszivták az orrát elvágták a köldökzsinórt,megtisztogaták,majd megszültem a placentát is.Kb 3-4 percet várhattam mire a dokim bejött mert kinnt gépelt a folyosón,addig fényképeztem a babát meg lefényképeztek a babával és beszélgettem a dokival.Majd csak utána varrtak...
2011. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Bocs,de semmi rosszat nem találok benne,és biztos,hogy nem ölném meg érte férjemet,de még csak el sem válnék.Mellesleg 2 gyerekünk van...
2011. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Gratula utolsó...
2011. szept. 22. 11:12
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Az utolsó vagyok:kérdező,mi van Veled?TE kérdeztél,ÉN meg válaszoltam.Amit fentebb írtam,az az ÉN véleményem.Mellesleg először fel sem tűnt a nőci berendezése.
2011. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én sem tettem egyebet,csak gratuláltam,hogy milyen toleráns vagy....Én meg nem díjaznám,ha látná a volt osztályfőnököm,a kollégám, a postásunk a keresztapám a bulám.
2011. szept. 22. 14:48
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Azért te sem vagy semmi, hogy még ide is felteszed...

Nincs ebben semmi megbotránkoztató amúgy, mert szülés után minden nő így néz ki.

2 gyerekes

2011. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Iggen és más képével vissza élni nem gáz?De hogy az asszony alváza véletlen felkerült mert friss apuka nagy örömében csak a bébit látta az gáz mi?!jajj ugyan hagyjuk már egymást nagyon ráérhettél,hogy kitetted ezt a kérdést képpel....
2011. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%
A 12.16-os vagyok.NE HARAGUDJ,kedves kérdező,azt hittem rosszból írod!Tényleg BOCS!
2011. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha én láttam volna magam igy a Facebookon én biztos levágtam volna a tökeit. :P
2011. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!