Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szorulása van! Mi ilyenkor a...

Szorulása van! Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2 napja kakilt utóljára,akkor is elég keményet! Ma ismét hőmérővel "kapartam" ki belőle, de még maradt benne mert mikor próbáltam ingerelni hőmérővel éreztem a keményet. Adtam neki levolakot és kúpot is! Mit tehetnék még? Tanácstalan vagyok!

2012. máj. 13. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi idős

hashajtó lekvár? szilva?

2012. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éves és evett lekvárt is tegnap és ma is!
2012. máj. 13. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
egy mokkáskanálnyi lenolaj naponta, étrend átvizsgálása. hashajtó csak végszükség esetén. Az enyém hetente egyszer kakál.
2012. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj neki bármi olyat, ami téged is meghajt, de nem káros neki. pl. lekvár kakaóval, őszibarackra víz, stb..
2012. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy ki kell tapasztalnod mi az ami lágyítja vagy meghajtja kicsit! Tehát az étrend vizsgálata a leg fontosabb! Nekünk rengeteg gondunk volt a fiammal, kórházban is voltunk, beöntések...stb, szörnyű volt!! Az a baj, ha rossz tapasztalatai lesznek a kakálással kapcsolatban, vissza fogja tartani és ha fejben nem lesz oké a dolog az gond! Én is rettenetesen figyelek most a kisebb gyerekemnél, mert ő is szorulásos, nem szeretném ha megismétlődne ami a nagyobbal! Ajánlom az aszaltszilvát (mi csak gumigyüminek hívjuk), azt megeszik, jó fajta házi baracklekvár reggel éhgyomorra csak magában kanalazva az is jó!!!
2012. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én évekig voltam így és orvoshoz is jártunk a budai gyerekkórházba.

Ez a második gyerekemnél volt kb 2 éves korba kezdődött.

Mára már kinöttük s holnap lesz 12 éves.

Íszonyatos időszakon mentünk keresztül.Volt,hogy a sebészeten szedték ki belőle nem is egyszer!Elsődleges szempont,hogy valahogy a pelust el kelle hagyni,mert ha összeszorítja nehezebben jön ki.

Rost Complex bio boltba,ha még kapható.Parafin olaj,szilvalekvár,100% narancslé.De ami biztosan meghozza a hatást napi 1 Activia.Gyümölcsös ízbe is lehet kapni.Reklámozzák is,ha nem segít 15 napon belül visszafizetik az árát.

Hidd el tényleg jó.A kűp nekünk se segített,de ha már annyira nem jön adjál neki beöntést.Nem szokik hozzá.A guttalax csepp is jó,de ahhoz hozzászokik és ilyen picinek nem is hiszem,hogy adható.

Remélem segítettem!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szilvalekvárból a pacific vált be az Intersparba kapható.

Napi 2 kiskanál elegendő.Sokat se adj neki,mert görcsöket okoz.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!