Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Crocs papucsot hord a 2 év...

Crocs papucsot hord a 2 év körüli gyereked? Jó a lábnak? Csak eredetit vegyek? Hervisben lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú most megnéztem mi ez a crocs de ez iszonyat drága.


èn elefanten gumiklumpát vettem neki pont tegnap, de fele ennyibe került mint ez, és szerintem az elefanten is szuper jó.


Ha veszel neki semmi képpen sem hamisítványt vegyél, akkor eredetit, vagy más márkát.

2012. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem néztem arakat:-( elefantenben meg nem lattam. Szeretem az elfanten cipoket, eddig azt hordja a fiam.
2012. máj. 11. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
ha ezekre a habosított gumiszerű paucsokra gondolsz, akkor sztem állat jól néz ki:), de nem jó még egy 2 év körüli gyerkőcnek...semmit nem tart, én max strandra, homokozóba adnám rá.
2012. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Én nem adnék ilyet kisgyerekre. Kibicsaklik bennne a bokája. Strandra meg van kifejezetten strandcipő.
2012. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Semmiképpen nem jó a lábnak, ahogy az előttem szóló írta. Az én kislányom lábán kb. 10 percet van, ha úszni megyünk. A gyerekortopédus azt mondta, ennyi még nem árt.
2012. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fontos márkás crocs-t venni, de arra figyelj, hogy a pánt része (amelyik hátra tolható hogy bent tartsa a lábat) oda van rögzítve egy gumi patenttal a papucs oldalához, és ez belülről ne álljon ki nagyon, mert az kidörzsölheti a lábát. Mi már jártunk így, mezítláb nagyon kidörzsölte a lábát, le is dörzsölődött ott a bőr, pedig alig tett meg benne pár lépést.
2012. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi eredetit vettünk. Azért is, mert annak keményebb a belső talpa mint az utángyártott ömlesztett gumicipőknek! Két évesen kapott először és imádtuk. Az én kisifiamnak elég erősek a lábai (tehát nem annyira vékonyak) egyszer sem bicsaklott ki, pedig csak harántemelős és bokatartó cipői vannak. De egész nyáron legyen bőrszandiba????? Ennyivel már csak nem ártunk a baba lábának nem? Hogy nyáron corocs-ban vannak....
2012. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14.05-ös vagyok. Mi is eredetit vettünk. A lába nem bicsaklik ki benne! Nyilván hosszú távon nem tesz jót a láb fejlődésének, de 5-10 perc nem árt.
2012. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a lábnak nem a legjobb, de nekünk is van. A gyerekek szeretik, mert kényelmes nekik és csak bele kell bújni. Mi is eredetit vettünk, de szerintem vannak jó utángyártottak is csak ki kell fogni. Mert láttam olyat, hogy 2 használat után szétment (mondjuk ez felnőtt utángyártott volt), de olyat is (szintén felnőtt) ami hosszú évekig bírta a strapát.
2012. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tovább gondolkodom rajta. Homokozáshoz, strandra gondoltam.

2012. máj. 12. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!