Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen volt a gyereked...

Mennyi idősen volt a gyereked először lázas?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb fél évesen.
2012. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pont 1 évesen. azt mondta az orvos h ez az 1 éves koro tipikus láza.. ????? nem is hallottam még ilyet..aztán 3 nap múlva elmúlt
2012. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4 hónaposan
2012. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 alaszka ***** válasza:
Első baba másfél évesen, második fél évesen. :(
2012. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És mi miatt lett a babátok lázas?


Az én 26hónapos kislányom még soha nem volt lázas(kopp-kopp). Hőemelkedés volt már,de meg sem érezte.


Nem is beteges,párszor volt megfázva. A védőoltások meg sem kottyantak neki.

2012. máj. 10. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Kereken 3 évesen, egyből 39,5C-al kezdte.

Apukától elkapta a náthát, ami nála gégegyulladásként jött ki.

1 nap alatt elmúlt, semmi baja nem lett. Azelőtt soha, szerencsére azóta sem.

kopp-kopp


Az 1 éves hugának sikerül akkor átadnia, ő 3 napig volt lázas.


Lázcsillapítón kívül mást nem kaptak.

2012. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. 1 évesen. Valami vírust szedett össze a kisfiam.
2012. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Múlt heten, most 14,5 honapos. Vírusos torok gyulladást szedett össze. Előtte eddig csak hoemelkedese volt.
2012. máj. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 hetes volt. 39,7 volt levonva a 0,5 fokot popsiban, hajnal 2-kor (Arra ébredtem, hogy forró a teste. 11-kor még evett, akkor nem tapasztaltam rendellenességet.) Első gyerekes szülőként gondolhatod, mit éltünk át a férjemmel reggelig, miután felhívtam az ügyeletet, és azt mondták, el ne induljunk vele, nehogy lázgörcse legyen, de telefonáljak, ha feljebb menne, addig kúp és hűtőfürdő. Azóta kiderült, a kisfiam is olyan, mint én, ha lázas, rögtön 40 körül kezd, de neki szerencsére lejjebb lehet húzni injekció nélkül is.
2012. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudtuk meg, mi válthatta ki, mert már 1 hete kezelgették, mikor rájött a doki, hogy egy paraszthajszál választja el a tüdőgyulladástól. Utána már hamar rendbe jött.
2012. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!