Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korban vitted...

Mennyi idős korban vitted először moziba a gyereked?

Figyelt kérdés
Persze nem 3D horrorra:), hanem mondjuk az új Micimackóra, vagy Bogyó és Babócára?
2011. júl. 12. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit több volt, mint 3 és fél éves, tavaly nyáron a Toy Story 3-t néztük. Simán végigülte, de a barátnőm ugyanennyi idős lányát az utolsó fél óráról ki kellett vinni, ő már nagyon unta magát.

Szerintem ha már otthon is végignéz egy hosszabb mesét, érdemes kipróbálni a mozit, de ha még nem bír megülni sokáig akkor csak kidobott pénz.

2011. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én lányom 2,5 éves, simán végignézi az egész Bogyó és Babóca dvd-t, az egész Toy Storyt, de ez itthon van.

Én szeretném elvinni az új Bogyó és Babócára, a végig üléssel nem lenne gond, inkább attól félek, hogy félne a sötétben, meg hogy hangos nagyon.

Kétszer már volt Bábszínházban, azt végigülte, és élvezte, de ott világos van.

Szóval gondolkodom, de szerintem el fogom vinni 1 hónapon belül erre az új Bogyóra.

2011. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi még nem voltunk vele moziban,de most készülünk a Micimackóra.3 múlt márciusban.
2011. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 és fél éves volt a lányom,amikor elmentünk vele és még bár barátnőjével :D

Ő simán végig nézte a filmet,de az egyik kislány fél óra után már eléggé fészkelődött a helyén.

Szerintem ez nem kor függő,ha otthon képes megnézni nyugodtan egy hosszabb mesét/filmet,akkor el lehet vinni.

2011. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. júl. 13. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!