Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen mondta neked...

Mennyi idősen mondta neked először a gyereked hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 hónaposan, akkor még úgy mondta, hogy SZE-E. :) 17,5 hónaposan lett belőle SZEJET, most 2,5 évesen szinte nap mint nap mondja, hogy ANYA, SZEJETJEK! - és odahúz magához, és ilyenkor rögtön mondja azt is, hogy ANYA, NE MENEKÜLJ EJ! :)) És az az édesen búgó hang, ahogy tudja mondani a kis mocsok, háááát... az mindent megér! :))
2012. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudatosan 2 evesen mondta eloszor, hogy AJA SZEJETE:-))))) es megolelt.
2012. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan nem emlékszem de már elmúlt akkor 2 éves.Most 2,5 és egyre többet mondja és azt is mondja már hogy "dönöjű vagy anya" :)Volt hogy így hívtam egy időben!
2012. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Két és fél éves lesz lassan, pont a héten mondta először. Azóta naponta többször megölel, és úgy mondja, hogy szeret. Két napja már az apjának is mondogatja, tegnap pedig már a babájának is. :-)
2012. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat én kérdezek:-)

És ezt honnét tudják, hogy ezt kell nekik mondani? Mondogatjátok nekik?

Pld, hogy anya szeret téged. Te szereted anyát?

Vagy maguktól?

2012. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sokszor mondogattam/mondogatom neki, hogy szeretlek picikém, vagy ilyesmi. Meg hát tőlünk (apától, anyától), hogy egymásnak mondjuk, ezt is hallotta. Szóval ő totál magától kezdte el mondani.
2012. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként épp a minap az ölembe kucorodott, én megpuszilgattam, és mondtam neki: szeretlek teee, muci! Erre azt mondja nekem vissza: ÉN IS SZEJETJEK, TEEE, ANYA! :) Olyan édi volt. :)
2012. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

25hónapos kislányom 2hónapja mondta először,mostanra már naponta többször is. Ilyenkor jön megölel,bújik az ölembe,és az apjának is. Annyira jólesik,és olyan boldog vagyok!

Én mindig mondom neki hogy szeretem!

2012. ápr. 21. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:

lányom olyan 16-17 hónapos lehetett. fürödtünk és már ki tudja hanyadjára öleltem magamhoz egy puszival és mondtam neki szeretlek...erre ő is: SZE...persze azóta csak akkor mondja ha mondjuk neki, vagy ha telefonon "beszél" apával és mondom:apát szereted?-s erre mondja neki: sze :)

tudatosan magától még nem mondta, szerintem még pici ahhoz hogy megértse a fogalmát. meg még a beszéd sem nagyon megy neki.

2012. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. En sokszor mondom neki, hogy szeretem, illetve a bolcsiben reggelente (szeptembertol, 21 honapos kora ota jar) mindig ugy koszonok el tole, hogy megolelem, kap egy puszit es mondom neki, hogy: szeretlek. Amikor eloszor mondta 2 evesen, akkor epp oltozkodtunk reggel es huztam fel a cipojet, o az eloszobaban ult, en vele szemben es egyszer csak megszolalt, hogy Aja szejete es megolelt. Olyan boldog voltam. IMADOM:-))))
2012. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!