Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek külföldön dolgozik a...

Akiknek külföldön dolgozik a férjük hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Hogy viselte azt a gyermeketek amikor a férjetek elkezdett külföldön dolgozni és keveset tudtak együtt lenni?

Ti hogyan viseltétek,hogy ritkán jön haza a párotok rövid időre ?


Nagyon apás a 6 éves kisfiam ,félek attól,hogy probléma lesz vele.

Saját magamtól is félek,hogy hogyan viselem majd a helyzetet ,13 éve vagyunk együtt és még 2-3 napnál hosszabb időt nem töltöttünk külön azóta,most pedig havonta 5 napot fogunk együtt töletni...és mindezt évekig :-( .


2012. máj. 9. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nem könnyű de a szükség nagy úr!!!!

3 éves a lányom és ő már ebbe a helyzetbe született,tehát egész könnyen viseli,megszokta.

a kistesó (aki még pocaklakó,30 hetes vagyok) ő is így szokja majd meg.

most itt a szomszédba dolgozik,osztrákba.onnan 2 hetente hazajár.de volt úgy hogy 8 hétig nem láttuk amikor messzebb dolgozott.

én elviselem mert muszáj,értünk teszi és sajnos máshogy nem is tudnánk megélni.így mindenünk meg van(kivéve saját ház).nincs az hogy meg kell gondolnom mit veszek a boltba,vagy hogy ne tudnánk megvenni valamit a gyereknek.


te is hozzászoksz majd!!eleinte rossz lesz,de majd idővel könnyebb.

akisfiadnak biztos nehéz lesz mert ő már nagy.de pont azért le lehet vele ülni és megpróbálni elmagyarázni neki hogy miért van ez az egész.


sok sikert és kitartást!

2012. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én férjem most ment ki 2,5 hete.ugyhogy még elég friss a dolog nálunk.az első hét katasztrófa volt a részemről.mindenen kiborultam,bőgtem.sokszor az urammal is csak veszekedtem a telefonba,aztán az első hét végére már jobb lett valamivel.a fiunk,egy tündér.nagyon jól viseli.2,5 éves múlott.neki az első hét volt a könnyű,szinte nem is kereste apát,most már annál inkább.sokszor mondja h mikor jön haza apa,meg h hiányzik neki.tőle féltem egyébként alegjobban,hogy hogy fogja vselni a gyerek,mert neki nem lehet még megmagyarázni hogy apa azért nem jön haza h nek mindene meglegyen.de eddig szerencsére jól fogadta.

mi 8 éve vagyunk együtt,és mi is csak 1-2 napot nem töltöttünk együtt eddig.3-4 hetente jár majd haza és 1 hetet tölt itthon.nagyon nehéz,de a muszáj nagy úr sajnos.még esély sincs h utána menjünk jelenleg.

2012. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apa szeptemberben ment ki,októberben szültem,3 hetes volt a baba mikor először látta.A leghosszabb idő amit kinnt volt 13 hét.Az átlag 8 hét kinnt 1 hét itthon.Nagyon nehéz de az anyagi helyzetünk miatt muszáj(pedig hitelünk sincs!).Nekem a cél lebeg a szemem elött és a babám jövője.Azt hiszem mindent meg lehet szokni,igaz vannak nehéz pillanatok.Néha úgy érzem neki nehezebb nélkülünk.Kitartást kívánok nektek!
2012. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly március óta dolgozik folyamatosan külföldön(Bécsben). Kisfiunk 2,5 éves és 28 hkm vagyok. Volt idő mikor sírt másnap amikor Apa elment és kereste, de már rég óta nincs ilyen. Mondja hogy Apa elment dolgozni majd jön. 2-3 hetente jön haza hétvégére. Sokszor nagyon nehéz így, de anyagilag jobb így és nálunk a baba születése után tervbe van, hogy mi is kiköltözünk.

Nagyon rossz, hogy sokat vagyunk külön, és sokszor a családi programokra is nélküle kell mennünk, mert nincs itthon, de anyagilag azóta rendeződtünk amióta kint van.

2012. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!