Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külföldön élő anyukák/apukák,...

Külföldön élő anyukák/apukák, van honvágyatok?

Figyelt kérdés
Mi az ami, hiányzik otthonról és mi az, ami jobb kint? Melyik országban/városban vagytok?
2012. márc. 1. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi Angliabna elunk mar 6 eve. Szokott homvagyam lenni mivel a szuleim, tesom, rokonsag es par barat otthon van. Egy jo baratnom o velem egyut jott ki meg annak idejen, azota o is itt alakitotta ki az eletet. Vele hetente talkozom. Uj embereket is ismertem meg es kozottuk sok a magyar. Van 5 magyar kolegam is. :) Amugy mar megszoktam, van jol fizeto munkahelyem amit nagyon szeretek (irodaban melozom), kozben vettunk sajat hazat es itt szuletett a kisfiam. En szeretek itt elni, mar nem mennek haza, szamomra minden jobb mint otthon kiveve az idojarast. :) Hianyzik a jo meleg hosszu nyar. 3 hetre szoktunk hazamenni nyaron es 2 hetre szoktunk menni nyaralni altalban Spanyolorszagba. Igy potoljuk a nyar utani hianyt. :) Meg valami eszembe jutott, neha amikor forgalmi dugoba ulok a kisfiammal reggel 40 percet akkor hianyzik az otthoni nyugalmas forgalom.
2012. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Èn már éltem pár országban.

De 5 éve Némteországban élek, férjem német, és másfél a gyerekünk.


De mindig is volt honvágyam. Elöször 19 évesen voltam au-pair lány amerikában, iszonyat honvágyam volt, de legyöztem és kibírtam az 1 évet. most azértsokkal jobb, mert férjem német, és van akivel este találkozzak, itt a gyerekem aki a családunk. De persze hiányzik mindenki otthonról. De mikor otthon éltem meg mindig külföldre vágytam. Jobb ez így, szerintem itt még így is honvággyal is jobb.

2012. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem külföldön élünk, hanem itt Mo-n, de 250 km-re a szülő/nevelő városunktól, így is honvágyunk van, nincs senkink, tervbe van hogy visszaköltözünk, itt a fővárosban sem jó már!
2012. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

6 eve elek kulfoldon. Eleinte nagyon honvagyam volt. MAjd megtanultam a nyelvet, lettek sajat barataim, munkam, lanyom, hazunk.

Semmi penzert nem koltoznek haza.

2012. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
màr nincs az elején nagyon nehéz volt de màr jobban szeretek itt lenni itt a kis csalàdom :) 2 éve lakok kint
2012. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt elfelejtettem :Svàjcban lakok
2012. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkienek!

Nekem nagyon honvágyam van, pedig már több mint 3 éve kint élek Németországban, itt van a kis családom, otthon meg a nagy családom :)

Úgy érzem nem tudom megszokni az ittlétet, minden más és még amiről otthon nem is vettem tudomást, még az is tud itt hiányozni ha észreveszem, hogy itt pl nincs, vagy máshogy van.

A nyelvet már az elejétől fogja tökéletesen beszélem és vannak barátaink is. Mégis. Alig várom mindig, hogy mehessünk haza!

2012. ápr. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!