Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralás külföldön 15 hós...

Nyaralás külföldön 15 hós kisfiúnk nélkül?

Figyelt kérdés
Elmennénk párommal egy hétre, Ránk férne.........., Ti itthon hagynátok kb ennyi idős gyermeketek?
2012. máj. 7. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,az én fiam ennyi idősen még szopizott,de amúgy sem hagytam volna itthon. Olyan hotelt választottunk/választunk mindig,ahol van gyermekmegorzes a jatszohazban,így 1-1 órára ott tudjuk hagyni.
2012. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te ismered a gyereked. Aludt már másnál/mással? Hogy ment?

Én külföldre nem mennék, hanem valahová belföldre, kb a lakóhelytől 100km-es körzetben. És talán nem is egy egész hétre, 2-3 napra. Inkább megismételném ugyanezt pár hónap múlva, de egyhuzamban egy hétre még nem hagynám.


De ez az én véleményem, kicsit parásabb típus vagyok.

2012. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám otthon annyi időre. Inkább vinném magunkkal, vagy közelebbre mennék kevesebb napra. Egy hét sok idő, messze is lennétek, bármi is lehet azalatt, akár meg is betegedhet.
2012. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám otthon. Pont úgy tettünk mint ahogy az előző válaszoló írta, belföldön maradtunk és vittük őt is. Ha külföldre mennénk akkor is vinnénk, bár a barátnőmék elvitték 1 hétre görögbe az 1 éves gyereket és nyüglődés volt az út is meg a nyaralás is. A babának és nekik is. Igaz gyerekfüggő is a dolog, de az biztos hogy nehéz kérdés.
2012. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnám a gyerekeimet itthon hagyni. Én ilyen vagyok.
2012. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. De csak akkor, ha az Anyukám tudna rá vigyázni. Másra nem tudnám ráhagyni. Őbenne 100000%-ban megbízok, engem és az öcsémet is felnevelte, így ért hozzá :-) Én 3 napra hagytam rá 11 hónapos lánykámat, nem lett semmi gond. Mi hosszú hétvégére mentünk, nagyon hiányzott a lányom, de nem aggódtam, mert tudtam, hogy jó helyen van. Külföldre jövőre megyünk, de oda sem fogjuk elvinni. Semmi értelme egy ennyi idős gyereket utaztatni. Majd ha nagyobb lesz, természetesen jön velünk!
2012. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvileg epp ebben az idoszakban jelentkezik a masodik szeparacios szorongas is. Nem emiatt, de nem tudnam egy hetre itthon hagyni.
2012. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem hagynám itthon. Most 14 hónapos a lanyom. Egyszer aludt nélkülünk, amikor mi esküvőn voltunk. Egy-egy éjszakára ott fogom hagyni nyáron is a tesomeknal, de hosszabb időre nem tudnám. Pláne nem mennek külföldre. Onnan nem tud csak ugy haza ugrani az ember. Vagy vinnem öt is, vagy nem mennek.
2012. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!