Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok a gyerekektöl...

Mit csináltok a gyerekektöl kapott kézzel készített dolgokkal?

Figyelt kérdés

Lányom másfél éves és jönnek az elsö kézzel készült dolgok vagy egyéb ilyen dolgok.

Elöször húsvétra kaptunk papírtojást amit kifesthetett, most pedig anyáknapjára csinált a gyerekes kör vezetöje mindenkinek kézvirágot.

OK kirakom pár napig, vagy pár hétig, de aztán mit csináljak vele?

Vegyek egy dobozt amibe gyüjtsem? Na de meddig melyiket? Vagy is ha végig gondolom és semmit nem dobok ki akkor egy idö után több karton kézzel készített dolog lehet, föleg ha 2 gyerek van.

Ti mit csináltok ezekkel?



2012. máj. 8. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs gyerekem, de az unokahúgom műveit gondosan őrzöm, pedig már iskolás volt, mikor csinálta őket. Nekem ezek felbecsülhetetlen értékű kincsek!
2012. máj. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
na ezért nem kell nekem gyerek. vegyél a kacatjainak külön tárolóhelyiséget. mondjuk pincét vagy építs egy fészert.
2012. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!