Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindent elkapok a gyerekektől....

Mindent elkapok a gyerekektől. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sőt, én vagyok a legbetegebb. Most is 39 fokos lázzal fetrengtem az éjjel. Múlt héten a lányomnak volt egy kis torokgyulladása. Neki nem volt láza, de azért itthon maradt egy pár napot. Én viszont havonta elkapok tőle mindent, és sokkal jobban kijön rajtam, mint rajta. Félek, ha visszamegyek dolgozni, emiatt hamar megválnak tőlem. Ennyit még soha nem voltam beteg. Mit kéne szednem?

2012. febr. 25. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. A gyerek köhög egyet én egy hétig fetrengek. Amióta (ősszel kezdtem) multi tabs immuno-t szedek kétszer voltam csak enyhén náthás. Próbáld ki.
2012. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen bármilyen vitamin vagy immunerősítő jöhet, ha már nem szoptatsz. Illetve ami sokkal többet ér, neked is sok gyümölcs, zöldség, alvás, friss levegő, ébredés után egy csésze gyógytea, mozgás, amennyire teheted.
2012. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Napi 2 órát vagyok friss levegőn, mert megyünk az oviba gyalog. a 4 meg a 2 évessel. Oda-vissza az egy óra, és ugye reggel meg délután is menni kell. Az igaz, hogy a gyümölcsből már nekem nem sok jut, mert kell a gyerekeknek, az alvásról nem is beszélve. a gyógyteát kipróbálom, milyet javasolsz?
2012. febr. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!