Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti esetén mit csináltok?

Hiszti esetén mit csináltok?

Figyelt kérdés
Másfél éves kicsit erős jellemű kiscsajom kivágta a hisztit a boltban. Ilyen még nem volt. Eddig ha elmagyaráztam neki valamit. Tök jól tűrte. Általában ketten vagyunk, próbálok figyelmi a kis érzéseire, de most a kocsit akarta tolni és üvöltött. Már vártam egy ideje mikor jön nekünk is a hiszti korszak...hát megjött. Próbáltam elterelni a figyelmét a kocsiról, de nem tetszett semmi. A cumiját meg már épp kezdte elfelejteni, így azzal nem akartam "lenyugtatni". Meg nem is gondolom, hogy hosszú távon célravezető lenne cumit dugnom a szájába. Van valami ötletetek? Ti mit csináltok ilyenkor?
2012. febr. 24. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom ezt rendszeresen müveli, vannak napok mikor gyönyörüen megyünk boltba semmi baj nincs mindenben hallgat és vannak a dacos napok amikor simán földhöz vágja magát.


èn már kialakítottam, hog csináljuk. pl oda megyünk ahol van kisbevásárló kosár ezt tologathatja, tudom irányítani. mindig megmutatom mit tegyen a kocsiba, ha más tesz bele, megyünk egy kört és vissza tetetem vele a polcra. Fontosnak érzi magát, van mit csinálnia. majd adogatja a kosárbol a kasszánál a cuccokat.

nagybevásárlásnál kocsiba kell ülnie, vagy olyan autóformáju kocsiba teszem, és imádja.

van hogy így is elvágja magát a boltban. akkor oda megyek megkérem álljon fel, nem segítek neki, majd max fél perc múlva abba hagyja és feláll, de ez már általában másodpercek, már sokszor csak elvágja magát de nem bög. nem törödök vele, nem érdekel ki mit gondol. ott is hagynám csak fél hogy lepakol valami törékenyet. ha a kocsival rosszalkodna, akkor kérdés nélkül én tolnám és ö nem tolhatja, de nem szokott már nagy gond lenni. mostanában már nem hisztizett régen.


légy következetes, gondolj arra hogy most minden boltba menetelnél ki fog valamit találni, de ami nem az mindig nem, hagyad had mérgelödjön histizzen ne foglalkozz vele túl sokat mintha mi sem történne. hagyjál neki teret is pl kosarat tolni, abba bele pakolni, abból kipakolni.

2012. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!