Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mit csináltok a...

Anyukák! Mit csináltok a gyerek (eite) kel ilyen borongós, esős időben?

Figyelt kérdés
Nekem ikreim vannak.Egyszerűen nem tudom mit csináljak velük.Nyűgösek,hisztiznek,ki akarnak menni.Már mindent kipróbáltunk.Gyurmáztunk,festettünk,rajzoltunk,építő kockáztunk,már bábszínjáték is volt.Ezek nagyon rövid ideig tartottak,megunták őket.Mondták,hogy öltözzünk fel és ugráljunk a pocsolyákban.Még ebbe is belementem volna(persze gumicsizmával,esőkabáttal),ha az egyik nem lenne náthás.Nem hiányzik,hogy még náthásabb legyen.Délután megyünk barátnőzni,azért nem előbb,mert ott pici baba van,és az ő napirendjéhez kell igazodnunk.De addig mit csináljunk?Olyan rossz ez az idő,és az egész április ilyen lesz.:(
2012. ápr. 6. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én fiaim vonatoznak már vagy 1 órája, de nem tudom mi lesz ha ráunnak mert ilyenkor kint szoktak játszani. A pocsolyázás nem rossz ötlet, de van egy 3 hós pici is, őt nem szívesen vinném ki ilyen esős ködös időben.
2012. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és közben mesét néznek :)
2012. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:) Várom még az ötleteket.Az én ikreim nem hiszem,hogy vonatoznának,mert lányok.:).De ez a mesenézés nem rossz ötlet.:).Hány évesek a fiaid?
2012. ápr. 6. 11:16
 4/13 anonim válasza:

ha szeretnek kézműveskedni akkor csinálhatnátok vmi jópofa díszt együtt pl: [link]


lehetne vmi cserepet feldiszíteni csillámporral papírvirágokkal a gyerekek fantáziája szerinte aztán ültetni bele vmit ami hamar kinő éps akkor lehetne naponta figyelnia kis növényt a konyhaablakban...

2012. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Vagy akár kis fadobozokat is vehetnél amiket kidiszíthetnek és a kis apróságaikat belerakhatják. olcsón 300-400 forintért lehet már kapni. de csak egy ötlet. remélem valameikkel segítettem. (az elsó az mindig tetszik a gyerekeknek a cserepes)
2012. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell lomtalanítást végezni, pakolni egy olyan szekrényben, amiben mindenféle rég nem látott kacatok vannak, olyan dolgokat találnak majd ott maguknak a gyerekek, amivel egy órát is eljátszanak majd! És legalább hasznos munka is, bár így egy kicsit tovább tart, az biztos:)
2012. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vok, bocsi valamiért azt gondoltam fiúk :D Vagy esetleg süthettek vmit együtt, gyúrhatják a tésztát, vagy kiszaggatják. Utána lehet takarítani, de ideig óráig elvagytok :D
2012. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huuu...Köszönöm szépen!:) Nagyon sokat segítettetek!!A cserepes dolog nagyon tetszik nekik.:) A lomtalanítást is szerintem beiktatom a programok közé.Tényleg,nagyon köszönöm!:)
2012. ápr. 6. 11:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha babázni elviszed náthásan, akkor az udvarra is ki lehet vinni, semmi baja nem lesz.
2012. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Szintén ikreim vannak, 15 hónapos fiúk. Ők is nagyon nyűgösek, fogzanak, fáradtak, éjjel alig aludtak, ráadásul egyikük éjszakára be is lázasodott oltás miatt.


Most éppen elvannak a játékaikkal, de ha megunják, indulunk vásárolni. (A közelben van egy üzlet, ahová befér a kocsi, és nálunk nem esik az eső.)


Délutánra idehívtam a bébiszittert 3-tól 6-ig, aki mindig frissen, vidáman érkezik, jó hatással van a srácokra, mikor én már hulla vagyok, nyúzott, türelmetlen. Ő másféle dolgokat játszik velük, mint én szoktam, és ez elszórakoztatja őket, én meg kikapcsolódhatok kis házimunkával, húsvéti készülődéssel... hát ez lesz a program.

2012. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!