Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is évvesztes a...

Szerintetek is évvesztes a lányom?

Figyelt kérdés

A lányom 2007. december 12-én született. Tehát 4 és fél éves. A baráti társaságba már sajnálkoztak is szegényen hogy évvesztes lesz. De most könyörgök szerintetek ha jövőre iskolába adom. (amit úgy tudok hogy nem nagyon lehetséges) Akkor 5 évesen menne suliba. Ha úgymond évvesztesnek lenne kinevezve akkor is 6 éves lenne és a 7 szülinapja lenne évközbe. Amúgy a legtöbb gyerek a (nem évesztesek is az első tanévbe ünneplik a 7. szülinapjukat.

Ha meg valami csoda folytán 5 évesen menne akkor a 6. szülinapja lenne 1 osztály évközepén.

Szerintem egy decemberi gyerek nem évvesztes mert hát ő (szülő)nem nagyon dönthet másképp. Mert mondjuk egy májusi-júniusi gyerek könnyebben válogathat. Hogy most 6-7 évesen kezdi. És egy decemberi gyerek így pont középen van tehát ugyan úgy lesznek fiatalabban nála pár hónappal meg idősebbek.


Vélemény? Bocsi egy kicsit ideges vagyok. Mert ezt az évvesztes dolgot olyan megbélyegezve használják felénk. Holott az ismerősöm fia csak 1 hónappal fiatalabb a lányomnál és nagyra volt vele hogy az ő fia bizony nem évvesztes.


Köszönöm.


2012. máj. 8. 12:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
mindenki evvesztes,aki szeptembertöl,decemberig született!
2012. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Nyunyii12 válasza:
Sziasztok.Nekem a suli véget kéne tudnom,hogy évvesztes vagyok-e vagy semm. 1990.December 07.-én születtem. 1997. Szeptember 1.-én mentem iskolába.Előre is köszönöm válaszotokat.
2012. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen, évvesztes vagy, mivel decemberben születtél, és 7 évesen mentél iskolába.
2012. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!