Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves fiamnak felforraljam-...

3,5 éves fiamnak felforraljam-e még a tejet, mielőtt nekiadom?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyiket? Zacskósat? Dobozosat? Vagy nem muszály, már nagy hozzá?
2009. jún. 23. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem már nem kell forralni...ő már nagyfiú:) ihatja simán is:)
2009. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én forralom mindegyik bolti tejet.5 évesen is.
2009. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én már 1,5 éves korátol nem forralom neki,egy riportot láttam amiben mondták hogy a dobozos tejeket nem kell kulon forralni a kicsiknek mert már eleve ugy készitik hogy attol semmi baja nem lehet.az én fiam 3 éves, imádja a tejet és még soha nem volt baja tole, szerintem nyugodtan adhatod neki :)
2009. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik az a dobozos tej?

Amit mi veszünk dobozost,mert könnyebb tárolni,azt árulják zacsival is. Meg kérdeztök,semmi különbség a kettő között,csak a tárolás. Azon kivül rengeteg féle tej van.

2009. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minen boltban kapható nem házi tej adható ilyen idős gyereknek, mert a pasztörizálás az egy fertőtlenítő eljárás, tehát olyan mintha forralva lenne, sőt...

Régen anyáink a nem pasztörizált tejet forralták, innen a tévhit, hogy forralni kell.

2009. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Csak azért kérdeztem, mert nemrég jöttünk haza a kórházból a fiam szalmonellás volt (akkor házi tejet kapott) és rettenetesen félünk.
2009. jún. 24. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!