Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Odaadom magam neki? " "Nekiad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Odaadom magam neki? " "Nekiadom a szüzességemet? "

Figyelt kérdés

Hogy lehet ilyen kifejezéseket használni? Ennyi nő tekinti tárgynak saját magát? Jó ez nekik?


Érdekes, ezeket a nőket szokták egy szex után kirúgni...


2009. szept. 24. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Te hülye vagy.
2009. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%

úristen.. mekkora isten állatkertje...:S

odaadom magam neki.. egybeforrnak...kétszerelmes ember.. szebb kifejezés mint, hogy megnyomtam tegnap, na azt a nőt tuti kirakták már reggel.. wagy este..

2009. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Engem is irritálnak ezek a kifejezések. Miért nem lehet egyszerűen azt mondani, hogy lefeküdtem a párommal??? Az ilyen nők mind feministák, elvárják, hogy velük maradjanak örökké csak mert ők "odaadták magukat" egy bizonyos férfinek. :D:D Nem értem, miért kell ilyen nagy ügyet csinálni az első szexből...


és én is nő vagyok...

2009. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Mármint azokat rúgják ki szex után, akik nekiadják a szüzességüket a párjuknak? Hát ez szép nagy baromság,már bocs. Van egy csomó pár, akik elsők voltak egymásnak, és mégis egész életükben együtt maradnak.

Amúgy meg mit zavar az téged, hogy ki milyen kifejezést használ az első szexre?

2009. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha valaki értékeli magában azt, hogy szűz, akkor az igenis úgy megy, hogy "neki adom, megtisztelem vele". Igenis kiváltság a szűzesség odaadása a fiúnak és ez nem feminizmus kérdése. Egy valamit is magára adó nő, így gondolja. Aki ennyire semmibe veszi a szűzességét, hát az meg...
2009. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szépen leírta a kérdező. Az az elgondolás uralkodik a világban, hogy a nők felsőbbrendűek, mert az ő joguk eldönteni, hogy megajándékozzák e a férfiakat szex-el.


Aztán jön csodálkozva pár léány, hogy miért nem merik őket megszólítani a férfiak.


Egyenlőség van nem ér többet a szex ha a "nő adja", mintha a "férfi adná". Olykor a nőknek is jó csak úgy szexelni és ha ez lenne az általánosan elfogadott dolog a világban, sokkal őszintébbek lennének az emberek és nem kellene amiatt sem aggódni a nőknek, hogy valaki átveri őket "És azt akarja..."


18/F

2009. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Régimódi kifejezések, de szerintem ez nem probléma. Azok a nők, akik ezt használják, szerintem arra utalnak, hogy olyannal akarnak szexuális kapcsolatot létesíteni, aki becsüli őket, mert a szex azért nem kis dolog, akár szűz az ember, akár nem. Ezzel egyetértek és ezzel nincs semmi baj. A kirúgásnak meg ehhez semmi köze...
2009. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

21:41, nincs teljesen igazad. az első alkalom a lányoknak más, mint a fiúknak. első alkalommal még "odaadják magukat" a férfinak, és "nekiadják a szüzességüket.

azután persze már nemígy működik a dolog, h minden szex ajándék a férfinak..:D de az első alkalom egy lánynak igenis nagy dolog.

és akárhogy nézzük, a neki adom a szüzességem, ez a mondat ez mindenhogy helyes. és semmi kivetnivaló nincsen benne.


a kérdező meg hülye, mert pont nemígyvan, ponthogy azokat a nőket rúgják ki egy szex után, akik ígyállnak hozzá, hogy: "na dugjunk egyet"

2009. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

21:26-os válaszoló: Kicsit el vagy tévedve, a feminizmus nem arról szól, mint amit te leírsz.


Amúgy szerintem ezekkel a kifejezésekkel semmi baj nincs, jobb mintha azt mondaná egy nő/lány, hogy "tegnap dugtak meg először".:)

2009. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon magasztos gondolat, de az esetek többségében, a nőnek fáj az első szex és a férfi egóját ez a porig rombolja. Én úgy döntöttem, hogy nekem többet inkább ne adjanak ilyen ajándékot, elég rosszul esett amikor én vesztettem el a szüzességem egy szintén szűz lánnyal és azt hittem, hogy én vagyok rossz a szexben.


Megértem én, hogy félnek a nők az elsőtől. De az esetek nagy részében csak egy mentális tökönrúgást adnak ezzel a férfinak.

2009. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!