Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy visszakaphassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszakaphassam a szerelmemet ha már a szüzességemet nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok!A volt barátom 20!Én nagyon szerettem ő is engem álítása szerint!Majd egyik nap találkozttam véletlenül egy régi ismerősömmel aki fiu!Ezt meg tudtta a baráttom!Összevesztünk ezzen!(De azt hozzá kell tennem hogy 1 hónapja hogy jártunk!)És ezzen kiakadt!Nem beszéltünk napokig!Egy délutén mondta hogy át megyek-e hozzá beszélgetni!Átmentem!És mivel szerettem neki adttam a szüzességemet hogy ezzel bizonyítssam hogy szerettem(Álítása szerint neki nem menne érzelmek nélkül!) és hogy nem kell rajta kivül senki más!Pár nap mulva azt írtta hogy sajnálom de ez nem fog menni ketőnk közt!Akkor szeretet ő engem?Vgy csak kihasznált?


2009. jan. 14. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég butaság volt 1 hónap után odaadni magad! Szerintem nem kellesz neki. Megkapott aztán szépen dobott is. Egyértelmű a képlet...Sajnálom. Próbáld magad túltenni rajta.
2009. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szélhámos volt, vagy ha nem, akkor valami nagyon zavarta. Érzések nem változnak meg egyik napról a másikra, csak ha erőszak lép fel. Beszélhetnél vele, hogy ez most mi volt. Mennyi idő telt el azóta?
2009. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már mint mi?Az hogy odda adttam magam vagy hogy nem vagyünk 1ütt?
2009. jan. 14. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlenség volt amit tettél, de most már ne rágódj ezen! Nem lehet visszafordítani az időt! Vegyél egy nagy levegőt, járj el szórakozni a barátaiddal, élvezd az életet, felejtsd el! Menni fog hidd el, igaz nem máról holnapra, de sikerülni fog ha te is így akarod! És legközelebb csak azzal feküdj le akiben tényleg őszintén megbízol és ő is így érez! :)
2009. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
De legalább végre b@sztál egy jót!
2009. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem! Miért lenne 18 évesen felelőtlenség szexelni??????
2009. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!