Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az életem adom érte ha kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem adom érte ha kell, hogy visszakaphassam! Van még remény?

Figyelt kérdés
A barátnőm múlt hét csütörötökön szakított velem és midnezt sms-ben tette meg annyira se volt kéeps, hogy legalább felhívjon! Amikot elolvastam az sms-t épp a sörözőben voltam a haverokkal és látták, hogy valami baj van a telefon kieesett a kezemből és elkezdtem üvölteni, hogy ez nem lehet igaz! Megőrültem, de sikerült kcisit a haveroknak leállítani szerencse, hogy velük voltam! Utána haza mentem és beb.sztam próbáltam hívni sms-t is írtam de mikor hívtam kinyomta a telefont és kikapcsolta! Msn-en letörölt teljesen kizárt sajáét maga felől. Mindig próbáltam keresni mostanáig de ki van kapcsolva el nem tudom érni sehogyse. Piálok, züllök és már durvább dolgokon is gondolkodtam, hogy elvágom az erem, mert én ezt nem bírom így! Annyi csalódás ért már és mikor azt hittem végre egyenesbe tér az életem lerombolnak midnent körülöttem! Megalázott amit tőle nem vártam volna el! Már a jövőnket terveztem, nagyon boldog votlam mint még soha! Gondoltam, hogy hamarosan össze is költözhetnénk msot már idén nyáron! Amikor megírta, hogy vége nem akartam elhinni! Padlón vagyok és csak a haverokra számítok akik azért érdeklődnek felőlem, hogy élek-e még, mert tudják, hogy ez most nagyot ütött rajtam, mert úgy gondoltam ezt a lányt nekem szánta a sors mintha egy angyal lett volna aki rendbe hozta az életemet! Most meg romba dőlt minden összeszakadtam nincs érzésem csak vagyok és nm tudok mit kezdeni! Mit csináljak aki tud írjon valami hasznosat? Egy másik pasiért hgyott el és már járnak is! Segítsetek! Mit cselekedjek???
2009. jún. 22. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom hány éves vagy, de én is nemrég lettem szabad :) Sajnos nem tudsz mit tenni,ki kell verned a fejedből. Szerintem ez épp elég ok arra, hogy megutáld. Csak egyet ne tégy: ne kezd el halomra k.rni a nőket! Valószínűleg nem ő volt a nagyő, vagy volt valami a háttérben amiről nem tudsz, vagy nem láttad hibának. Szerintem minden ok nélkül senki nem viselkedik így, pláne ha szerettétek egymást. Részvétem, és együtt érzek veled :(
2009. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de te nem vagy százas, ha ezért a csajért az életedet adnád...:)) De te tudod.
2009. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát hallod az én csajom is most lépett le 5 év után 1,5 hónapja leadta a köcsög dumáját meg hogy én vagyok a hibás stb... még sírtam is érte :) pedig nem vagyok olyan fajta...aztán mit látok buliba kézen fogva egy kis gizda 5 évvel fiatalabb gyerekkel hát mondanom sem kell odaugrottam megrángattam a gyereket is odahívták a kidobókat csak az volt a szerencse....

Minden nap vele keltem együtt éltünk sosem gondoltam volna róla de tudod az a nagy igazság hogy csakis magadban bízhatsz... de ne juss el odáig mint én... mert nem éri ennyit senki sem ér..

tudom hogy nem vigasztal van sok más nő igaz én sem bírok rájuk nézni még egy jó darabig.

Öngyilkos sosem lennék senki sem ér meg ennyit neked se érjen.. az első pár hét szar na jó mondjuk én másfél hónapnál tartok még most is az... tudom hogy vissza akarod kapni én is szeretném de nem tudnék mellé feküdni úgy hogy tegnap még mással volt..hogy képes egy nő ilyesmire azt nem értem de

minden nappal egyre jobb lesz neked is.... Ne felejtsd,aki egyszer megtette az megteszi még egyszer...

2009. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, a leírásod alapján én sem kezdtem volna veled.

Ijesztő, aki piál és ilyen szélsőségesen reagál a bajban. A sokat csalódott férfiaktól minden eszénél lévő nő óvakodik, mert az azt jelenti, hogy van benne valami alapvető hiba, amit nem vesz észre, és mindig gallyra viszi.

Nem rosszindulatból írom, csak hogy láss egy más nézőpontot is.

2009. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a csalódások nem párkapcsolattal függnek össze. családi és baráti dolgok.
2009. jún. 22. 17:08
 6/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok eszement alkoholista már megbocsáss fősulira járok úgyhogy hülye se vagyok. de igenis letört a dolog! nem fogok túlzásba esni de képes lennék érte bármire!
2009. jún. 22. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem áll veled szóba, mert fél tőled. Akit szépen lepontoztatok, biztos egy nő volt, és az alapján amit írtál én sem mernék veled kettesben maradni, és bejelneteni hogy ne haragudj de részemről vége...

Lehet hogy te nagyon oda voltál érte, de ő viszont nem volt oda érted. Szerintem nem abból kell feltétlenül kiindulni hogy egy szívtelen nő, mert nem hiszem hogy az (bár ez is lehet, hiszen nem ismerjük) Valószínűleg ráébredt, hogy valami hiányzik neki, vagy nem passzoltok. És úgy döntött hogy lelép. Ettől még ha írsz neki egy emailt mondjuk, amiben megkérdezed, hogy mégis mi baja volt veled, és nagyon sajnálod, de te nem vettél észre semmit, és ugyan elfogadod hogy már mással van, de szeretnél javítani a hibádon ezért legyen kedves mondja el, akkor biztos megmondja. De ne olyan stílusban írj mint ahogy a kérdésedet feltetted, mert akkor tuti nem kapsz választ.


Remélem azért rendbe jönnek a dolgaid.

30/N

2009. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom de hidd el nem éri meg,hogy hülyeséget csinálj miatta!!!!!!

Most igazán erősnek kell lenned és ne burkolózz be az önsajnálat sötétségébe.Menj el a haverokkal szórakozni!Most van rájuk igazán szükséged és a leírásodból ítélve számíthatsz is rájuk!Ezt a nőt pedig ne akard visszakapni!Hidd el nem lennél vele boldog!

2009. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ha így tette ,hogy sms-ben szakított veled annak valamilyen oka volt:S vagy nem akart veled személyesen szakítani azért ,hogy nehogy az legyen hogy rábeszéled hogy újra összejöjjetek és lát téged olyan szomorúnak. Szerintem ha ezt csinálta veled tudom nagyon nehéz de muszáj lesz elfelejtened:( ha még msn-ről is letörölt és nem akar semmilyen kapcsolatba kerülni veled biztosan azért csinálja hogy elfelejtsd és ,hogy ő is elfelejtsen. Lehet valami hiányzott a kapcsolatotokból:S nemtudom sajnos bár az biztos ,hogy nem a legelegánsabb módját választotta a szakításra...
2009. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, bunkóság, hogy sms-ben szakított veled, de ez a ragaszkodás, meg fenyegetőzés, hogy felvágod az ered - egyenesen ijesztő!!

Nem lehet, hogy nem vettél észre fontos jeleket, amiket a lány küldött feléd, és amiben éreztette, hogy nem jó így? És mivel nem értetted, ezért szánta el magát ilyen drasztikus húzásra?

Mi nem tudhatjuk, gondolkodj el rajta!

2009. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!