Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az életem adom érte ha kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem adom érte ha kell, hogy visszakaphassam! Van még remény?

Figyelt kérdés
A barátnőm múlt hét csütörötökön szakított velem és midnezt sms-ben tette meg annyira se volt kéeps, hogy legalább felhívjon! Amikot elolvastam az sms-t épp a sörözőben voltam a haverokkal és látták, hogy valami baj van a telefon kieesett a kezemből és elkezdtem üvölteni, hogy ez nem lehet igaz! Megőrültem, de sikerült kcisit a haveroknak leállítani szerencse, hogy velük voltam! Utána haza mentem és beb.sztam próbáltam hívni sms-t is írtam de mikor hívtam kinyomta a telefont és kikapcsolta! Msn-en letörölt teljesen kizárt sajáét maga felől. Mindig próbáltam keresni mostanáig de ki van kapcsolva el nem tudom érni sehogyse. Piálok, züllök és már durvább dolgokon is gondolkodtam, hogy elvágom az erem, mert én ezt nem bírom így! Annyi csalódás ért már és mikor azt hittem végre egyenesbe tér az életem lerombolnak midnent körülöttem! Megalázott amit tőle nem vártam volna el! Már a jövőnket terveztem, nagyon boldog votlam mint még soha! Gondoltam, hogy hamarosan össze is költözhetnénk msot már idén nyáron! Amikor megírta, hogy vége nem akartam elhinni! Padlón vagyok és csak a haverokra számítok akik azért érdeklődnek felőlem, hogy élek-e még, mert tudják, hogy ez most nagyot ütött rajtam, mert úgy gondoltam ezt a lányt nekem szánta a sors mintha egy angyal lett volna aki rendbe hozta az életemet! Most meg romba dőlt minden összeszakadtam nincs érzésem csak vagyok és nm tudok mit kezdeni! Mit csináljak aki tud írjon valami hasznosat? Egy másik pasiért hgyott el és már járnak is! Segítsetek! Mit cselekedjek???
2009. jún. 22. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem te vagy a hibás, az első hüly.e, fogadjunk mindent megadtál neki, és jött egy Antonio Banderas aki meg le sem szarja, és lecsapta a kezedről? Sajnos nem tudsz mit tenni, de ne légy öngyilkos, mert azt akarod, hogy lássa azt, hogy sikerült tönkretennie szerény személyed? Légy férfi, szard le és keress másikat.
2009. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az idióta pics@ válaszolóknak: lassan már ő lesz a hibás mi? :D
2009. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ő a hibás. És amúgy meg @nyád az idiót@ pics@.... !!

Bocsásd már meg, hogy más a véleményem....

2009. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!