Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt tehetnék, hogy visszakapha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

MIt tehetnék, hogy visszakaphassam?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapot beszélgettünk amikor elkezdtünk találkozgatni, és egész hamar össze is jöttünk. Nagyon jól kijöttünk egymással, és együtt töltött idő is remek volt. De néhányszor mivel hangulat ember vagyok sajnos nem úgy beszéltem vele ahogy azt megérdemelte volna. Így megbántottam, letámadtam félig jogtalanul de igaz is volt a támadásomban. Aztán kaptam egy levelet amiben az volt, hogy ezt jobb még most lezárni mint később. Úgy érzem, hogy szükségem van rá és vele szeretnék lenni, de nem tudom, hogy mit tehetnék ennek érdekében. 19/L
2010. jún. 21. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt hogy bocs, hogy ilyen voltam, de én akkor is szeretlek stb... Nekem így volt meg 4 évig :) Utána elköltözött külföldre :S
2010. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Istenem ezek a hangulatemberek... Annyira idegesítő már neharagudj, szerintem ez csak kitalálció. Az különböztet meg minket az állatoktól, hogy tudunk uralkodni az ösztöneinken, és a dühünkön. Milenne ha megpróbálnál rossz kedvedben is rendes maradni, miint a normális emberek, így sose kapod vissza ha éppen rossz kedved van és leordítod.... Beszélgess vele, és menyj oda hozzá, próbálj meg kapcsolatot létesíteni vele, aztán majd kiderül, ha szeret vagy ilyesmi, akkor visszavesz. Szurkolok ;)
2010. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár kitaláció lenne de sajnos nem az. Nagyon szeretnék én is változtatni ezen a tulajdonságomon, de nem minden helyzetben sikerül, de van amikor nagyon jól tudom kontrollálni.
2010. jún. 21. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez bizony kezdődő skizofrénia, irány a doki, mert csak súlyosabb lesz. :|
2010. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos kezdődő skizofrénia igazad van... A hangulat változás nem azt takarja, hogy egyik pillanatba elborul az agyam annyira hogy akár meg is gyilkolok valakit. Szimplán ha éppen akkor van valami nézeteltérés akkor ahhoz nem tudok normális hangnembe hozzáállni ennyiről van szó nem pedig ilyen idiótaságról!!
2010. jún. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!