Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Odaadom magam neki? " "Nekiad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Odaadom magam neki? " "Nekiadom a szüzességemet? "

Figyelt kérdés

Hogy lehet ilyen kifejezéseket használni? Ennyi nő tekinti tárgynak saját magát? Jó ez nekik?


Érdekes, ezeket a nőket szokták egy szex után kirúgni...


2009. szept. 24. 21:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

Én lány vagyok, és nekem sokat jelent a fiú szüzessége.

De amúgy akkora egy hülyeség ilyeneken vitatkozni. Miért fáj neked az, hogy mások hogyan állnak hozzá a szexhez? Egyszerűen keresni kell egy olyan párt, akinek hozzád hasonló a felfogása, és onnantól kezdve lehet úgy csinálni, ahogy tetszik. Nem értem, másokat miért kell leszólni azért, mert nem úgy gondolkodnak, ahogy te. Törődj inkább a magad dolgával szerintem ;)

2009. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

tegnap 21:49


Szerintem nincs azzal semmi gond, ha érdekel minket mások gondolkodásmódja. Szerinted azonban van. Akkor viszont miért vetted a fáradságot, hogy ideírj? És egyáltalán, mit keresel ezen az oldalon? :O

2009. szept. 26. 00:08
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

A nekiadom a szüzességem kérdés fontos egy nő számára, hiszen nem mindegy az első élmény az ismeretlenben. Eddig Ok is a dolog.


A továbbiakban viszont egy tapasztaltabb nő x-dik párkapcsolatában már számomra a női hiszti kategóriája az odaadom magam neki, meg a nem vagyok még kész lelkileg maszlag.

Őszintén megkérdeznék egy ilyen nőt arról hogy volt-e már orgazmusa. Olyan rendes. Amikor remegő lábbal kelt ki az ágyból és azt se tudta, hogy hol van. Remélem néhány hölgy olvasó érti, hogy mire gondolok.

Szerintem nem volt még ilyen élménye. Talán még a kérdést sem érti.

Érett, felnőtt embereknél a szex egy társasjáték, amelyben mindkét fél ad és kap a KÖLCSÖNÖS örömszerzés eléréséhez. Én nem kívánok áldozatot egyetlen nőtől sem. Nekem ne adja oda magát, mint egy kiérdemelt adjándékot, vagy szolgáltatást. Ha szolgáltatást szeretnék, akkor azt megveszem.

2009. szept. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21:49 voltam. Azzal semmi bajom, ha érdekel mások gondolkodása, odáig rendben van. Azt viszont nem értem, miért kell leszólni őket, ha a gondolkodásuk eltér a tiedtől. Az írásodban nagyon sok helyen látszik ez a lenéző stílus.
2009. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Kedves előző!


Először is örülök a megváltozott hangnemnek :)


Másodszor: ma 00:49 jól megfogalmazta, hogy mit nem értek:


"Érett, felnőtt embereknél a szex egy társasjáték, amelyben mindkét fél ad és kap a KÖLCSÖNÖS örömszerzés eléréséhez. Én nem kívánok áldozatot egyetlen nőtől sem. Nekem ne adja oda magát, mint egy kiérdemelt ajándékot, vagy szolgáltatást. Ha szolgáltatást szeretnék, akkor azt megveszem."


Az a nő, aki jutalmaz a testével, maga nézi le magát, magából csinál tárgyat. És igen, ez bosszant.


A kérdést azért tettem fel, mert már sokadszorra találkoztam ilyen kifejezésekkel a válaszokban, és feldühített ez a hozzáállás. Mert nem értem. Mert száz-kétszáz-ezer éve még nem volt választása egy nőnek, de most már van.


Megoldás: a továbbiakban inkább nem olvasom a "Szerelem, szex" kategóriát :)


Az értelmes válaszokat mindenkinek köszönöm, sajnálom, hogy lepontozóháború lett belőle...

2009. szept. 26. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!