Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Odaadom magam neki? " "Nekiad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Odaadom magam neki? " "Nekiadom a szüzességemet? "

Figyelt kérdés

Hogy lehet ilyen kifejezéseket használni? Ennyi nő tekinti tárgynak saját magát? Jó ez nekik?


Érdekes, ezeket a nőket szokták egy szex után kirúgni...


2009. szept. 24. 21:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%

ide bazeg, csak az ilyen csökött agyúak írjanak, akik a szexre úgy gondolnak, mint mondjuk a szarásra.

"ma szartam egyet" "ma dugtam egyet"

akinek egy kicsitis többet jelent a szex, mint egy szarás, az ne írjon ide, mert 0-ig pontozzák....

2009. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy egyesek szerint csak két opció létezik: "megnyomtam" vagy "odaadta magát nekem". Olyan nincs, hogy "lefeküdtünk"? Vagy "szeretkeztünk"?


Oké, az ritka, hogy élete első szexe után rúgjanak ki valakit, de hány olyanról hallott mindenki, hogy a nő méricskél, hogy mikor adhatja oda magát a férfinak, mint egy ajándékot, majd az első szex után a férfi eltűnik?


Amit látok, az az, hogy szépen egymásra talál a két típus: a magát-odaadó nő és a trófeagyűjtő férfi.


És szögezzük le: az, hogy nem tárgynak tekintem magam, nem jelenti azt, hogy mindenkivel lefekszem ;)


Zavarni azért zavar, mert nem értem, hogy beszélhet így egy nő a saját szexualitásáról, hogy helyezheti magát ezáltal -- legalábbis nyelvileg -- passzív szerepbe.

2009. szept. 24. 22:11
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
sztem ez nem passziv szerep, mert végülis ha a pasi is szűz, akkor ő is "odaadja magat", ami sztem nagyon szép. nekunk is igy volt a parommal, mindketten elsok voltunk egymasnak, és nem éreztem magam passziv szerepben :)) ja, lehet mondani h lefeludtunk, vagy szeretkeztunk, de mindenki ugy mondja, ahogy akarja.. nem? :):)
2009. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
arra értettem h megnyomja, álatalában a pasik akkor használják ezt a szót, ha csak használta a nőt,és nem szerette...
2009. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egy nő igenis "oda adja magát" a férfinak az első alkalomnál. A szex nem olyan dolog, mint a kézfogás! A nő egyik nagyon értékes tulajdonsága az ártatlansága. Az, hogy valaki ezt az ártatlanságot odaadja valakinek, aki ezután elhagyja őt, az nem amiatt van, hogy úgy fogalmazott, hogy "odaadom magam", hanem azzal, hogy nem ítélte meg jól a férfit.


Szerintem nagyon nagy értéke van egy olyan nőnek, aki nem úgy fogja fel, mint egy 5-forintost, hogy "elvesztettem, sebaj", hanem igenis úgy kezeli, mint egy kincset!


Ez az én, férfi véleményem.

2009. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ezzel a "legnagyobb kincs meg érték" dologgal eléggé fel van fújva a dolog.. úgy túl van misztifikálva az egész. aztán meg jön a nagy csalódás.

itt sok hozzászólásból is az látszik, mintha a nő nem kapna ugyanannyit a pasitól szex közben mint amennyit a pasi kap. azt akarom ezzel mondani, hogy amikor mondjátok, hogy "használja a nőt" meg ilyenek. a nő is magától ment bele, és ugyanannyit kap, mint amennyit ad.

szóval szerintem összességében túl van értékelve az egész szex dolog. másik felől meg alul értékelve. gondolok itt a 12-13évesek felelőtlenségére. de legalábbis arany középút elég ritka..

2009. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%

,,A nő egyik nagyon értékes tulajdonsága az ártatlansága."


Miért? Utána ártani fog valakinek? :D

2009. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ma 00:18: hát erre csak annyit tudok mondani, soha nem kezdenék veled :)


Nem lettem más ember attól, hogy "elvesztettem". És nem lettem más ember akkor se, mikor később ugrott egyet-egyet a partnereim száma. Engem azért szeressen egy férfi, hogy milyen ember vagyok, és ne azért, mert neki tetsző módon éltem előtte.


Hogy elcsodálkozz, hozzáteszem: 18 évesen "vesztettem el" a barátommal, aki szintén akkor "vesztette el", és eddigi partnereim száma a koromhoz képest jóval alacsonyabb az átlagosnál. Soha nem trükköztem azzal, hogy mikor érdemes vagy illendő lefeküdni valakivel, hanem akkor tettem ezt, amikor úgy éreztem, hogy így helyes. Nem is futottam még bele hozzád hasonlókba, és nem is hagytak még ott egy szex után :)


Ma 00:44 viszont gyönyörűen megfogalmazta, hogy mire akarok rámutatni:


"itt sok hozzászólásból is az látszik, mintha a nő nem kapna ugyanannyit a pasitól szex közben mint amennyit a pasi kap. azt akarom ezzel mondani, hogy amikor mondjátok, hogy "használja a nőt" meg ilyenek. a nő is magától ment bele, és ugyanannyit kap, mint amennyit ad."

2009. szept. 25. 12:31
 19/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igazad van én értettem a kérdést!

a nő "odaadja magát" ez egy régi helytelen kifejezés, és nem csak a szüzességre vonatkozott! a nő itt mint "test" szerepelt, tehát oda adta a pasinak a testét, h rendelkezzen felette. Tehát a nőnek nem volt jó a szex. Odaadta a testét a pasinak. Nem élvezte.


Én utálom ezt az odaadom -kifejezést, 25 éves vagyok és kettő párom volt! De!

Én szeretkezek vele, és nem odaadom magamat...:P

Ez olyan, mint:-csak úgy "odadobom a testemet" csinálj vele azt amit akarsz én lesz*rom...pfúúúj.

2009. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

olyan faszs*gokat írtatok ide, hogy csak nézek...miért tisztelő a fiúnak a lány szüzessége? Azért mert jólesik az egojának???? Vazzeg.

A fiúk szüzessége is ugyanilyen megtisztelő, csak ne legyenek kurv@k.

2009. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!