Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy egyszeri telefonos érdeklődés után a védőnővel semmilyen kapcsolata nem volt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt egy picit bővebben fejtsd ki, mert így nem elég egyértelmű.
2012. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer felhívtam, hogy megszületett a baba, mondta, hogy mikor jönne, ami egyéb ok miatt nem valósult meg, és azóta soha nem érdeklődött a gyermek után. Persze tanácsadásra mentünk, de ott más van a házi orvossal.
2012. ápr. 16. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem hívd fel, mert a védőnő feladata (ha más nem) kitölteni a státusz vizsgálatos papírt, amit neked "kötelező" elvégeztetned. Ha nem sikerül felvenni vele a kapcsolatot, akkor kérj segítséget a gyerekorvosos védőnőtől. Nekünk is volt már hasonló problémánk, de végül megoldódott.
2012. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hívtam telefonon, de akkor nem vette fel, vissza nem hívott. És ha újra hívnám, akkor mondjam neki, hogy bocs, de elfelejtkezett a gyerekről? Olyan savanyú ez a helyzet...


Persze a választ köszi!

2012. ápr. 16. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó bár felénk lennének ilyen védőnők!!!!

Egyébként nem kötelező a státusz, én egyik gyerekemet se vittem soha, amúgy a gyerekorvos megcsinálja, nem kell hozzá védőnő.

2012. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 alaszka ***** válasza:
Az én védőnőm azt mondta hogy kötelező a státuszvizsgálat, akkor is ha az orvos látja rendszeresen. Ők elvileg "naplót" vezetnek minden gyerekről, ahová időközönként beírják az adatait, stb. Látnia kell a gyereket. A státuszvizsgálatokat nekünk kell észben tartani, szóval erről neki nem kötelessége előre szólni, a kiskönyvben benne van, mikor kell vinni. A szomszédunkhoz kijár maszek a gyerekorvos a babához, és ők is úgy gondolták, hogy akkor nem kell vinni tanácsadásra, de a védőnő kijött hozzájuk és jól leteremtette az anyukát, hogy ezt hogy gondolja hogy nem megy be. Én kb. havonta viszem, most 10 hónapos, de első időkben kéthetente vittem lemérni.
2012. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, de nálunk például nem kell vinni a gyereket, a védőnő jön házhoz. Szerintem településenként változó. Én azt mondom beszél a gyerekorvossal. (első voltam)
2012. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!