Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokott fájni gyerekednek a...

Szokott fájni gyerekednek a lába ugy hogy nyomkodni kell neki?

Figyelt kérdés
Már kértem idöpontot az orthopédiára mert kisfiamnak szokott fájni a lába.Másnál is előfordult ha igen mit mondott az orvos?Nem sokszor fordult elö de akkor alig tudott elaludni nyomkodni kellet a kis talpát.De álltalában csak az egyik lábát.Az barátnőm kisfiának az egész lába szokott fájni ő azt mondta azért mert nőnek a gyerekek.Remélem csak ez van a háttérben.
2012. ápr. 14. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is van ilyen, ő a térdét fájlalja,és csak esténként, doki látta, állítólag csak növekedési fájdalom, Olvastam neten, három életszakaszban jelentkezik, kisfiam nyáron lesz 3 éves. Remélem tényleg csak ennyi. Ő azt kéri, hogy masszírozzuk a térdét.
2012. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak az lehet hogy nő. Én emlékszem gyerekkoromban sokszor fájt a lábam, és tényleg csak az segített ha nyomkodják, masszírozzák. Ez a növéstől volt. Hasonló érzés, mint amikor a fáradtságtól hasogat az egész láb.
2012. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kisfiam is a nyáron lesz 3 éves remélem csak a nővekedés miatt fáj neki.
2012. ápr. 14. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik gyerekem nagyon lábfájós, neki nem nyomkodni kell, hanem masszírozni. Főleg a frontoknál szenvedünk sokat éjjel. Még nem volt 2 éves, amikor kezdődött nála. A doki nem tudott mit mondani, mivelhogy a növekedés miatt későbbre jellemző a lábfájás. Így megyünk majd orthopédiára.
2012. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiam is 3 èvesen kezdte mondogatni, egy ideig mondta, hogy fáj, volt, hogy este sirt is emiatt:( massziroztam neki. De kb 2 hét alatt teljesen elmaradt. Utána sokan mondták, milyen magas lett. (105cm), nőtt, ezért fájt neki. Amugy tényleg ijesztő volt.
2012. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen, épp este volt a 7 évesünknél, de az 5 évesünknek többször van. Olvatam én is azon vagyok, hogy növekedési fájdalom. Én is maszírozom, de arra nem múlik el. Nektek igen ? Hideggel borogatni azt szeretik inkább, de ha nyögnek elaludni, adok fájdalomcsillapítót és kész vagyunk.
2012. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos azt mondta, hogy a növekedési fájdalom 5éves kortól jellemző, fiatalabb korban vizsgálatot igényel. Ti pedig jóval 5év alatt vagytok. Amúgy én jól emlékszem erre a fájdalomra, rengeteget szenvedtem. Anyukám bekötötte meleg kendővel és ha az kevés volt, kaptam fél kalmopyrint. Azóta is fáj,de már nem olyan intenzíven.Most 34 évesen már csak erős időjárás változásnál hasogat.
2012. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hértfön viszem az orvoshoz,én arra gyanakszom ,hogy fog neki cipőt ajánlani.Az egyik ismerösöm is azért elvitte az orvoshoz és irt is neki szupinált talpú cipőt.
2012. ápr. 15. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál?
2012. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!