Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen törölközője van 2 éves...

Milyen törölközője van 2 éves gyerekednek? Linket is írhattok!

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett vettünk egy csomó fehér, puha frotírtörölközőt, mert azt nem baj, ha lepisili, hipózni is lehet. Most 2 éves, azóta is ezek vannak, szereti, mert puha, meleg. Miért? Milyet kéne venni? Állatost, mesefigurást?
2012. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mikor kisebb volt, ilyen tetrapelenkái voltak (nagyméretű pelenka). Utána pamutot vettünk, jó minőségűt, 4000valaányforintért, de megérte mert nagyon jól mosható, tartja a színét, puha, vastag.
2012. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Főleg arra lennék kíváncsi, hogy mekkora a törölköző. Kisebb korában voltak ilyen sarkosak neki, de azok már kicsik. A 70x140-es ben meg valahogy nem tudom úgy megtörölni mint anno a sarkosban, mert ugyebár ez inkább széles. Az meg kocka alakú volt. De aztán lehet hogy csak én vagyok béna :)
2012. márc. 29. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Bazinagy pelenka anyagú fürdőlepedő. Azt könnyű mosni.

Viszont nemsokára már áttérünk a rendes törölközőre. Én nem veszek neki Verdásat vagy Thomaszosat, majd csak ha kéri. Sima törölköző, amit mi is használunk.

2012. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja? Hát a két éves az már áll, miért nem jó neki a sima törölközőméret? Állva megtörlöd, nem kell becsavarni, én így csinálom.
2012. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ami 1 hetesen is, pelenka anyagú kifogó. Ennél jobb nem kell szerintem.
2012. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves lesz májusban a kisfiam. A keresztszülőktől kaptunk tavaly nagy, kocka alakú kapucnis törölközőt. Nekünk ez praktikus, mert nekem bele kell tekernem és a szobában öltöztetnem, mert bőrproblémával küzdünk, amit nem lehet fél perc alatt elintézni, hanem alapos kenegetést igényel.


Az Ázsia centerben vették egyébként, Pesten.

2012. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a bajom, mint Neked, kedves kérdező.

1 évesen kicsi lett a 80x80-as kapucnis kifogó a lányomnak, ezért a szülinapjára kértünk a mamáéktól egy Brendonos 120x120-ast. Ugyanúgy kapucnis, nagyon vastag, puha frottír. Drága, de megéri, mert semmi baja, azóta is ezt használjuk egy vékonyabbal felváltva. Ez szintén 120-as, kapucnis, a Corában vettük fele annyiért, mint a Brendonosat.

Ez a kettő van, míg egyik a mosásban, a másik használatban.

Lányom épp 2 éves, bőven beteríti mindenhol fekve és állva is:) Neki mindig vizes lesz a haja a nagy fürdésben, ezért is szeretem ezt a fajtát. Fürdés után ráakasztom a fejére a törülközőt, jól megdörzsölöm és betekergetem.

Szerintem még pár évig jó lesz, ha az anyag nem megy addig tönkre, de nem hiszem, mert egy év alatt sem lett baja.

[link]

2012. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az Ikeában vettem nagy, 150x100-as fürdőlepedőt kábé 1300-ért, és azzal szoktam bebugyolálni. Hogy nem mesefigurás, meg ilyesmi? Na bumm. De szép kék színe van, és kisfiam nagyon szereti (2,5 éves, és ez tökéletes méret még sokáig). :)
2012. márc. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!