Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyerekednek is "bekavart"...

A te gyerekednek is "bekavart" az óra átállítás? Teljesen felborul a napirendünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 2éves lányom eddig du 2 körül feküdt le aludni. De ma hiába tettem le 2kor(ami eredetileg ugye 1óra),még mindig nem alszik csak "szenved". El van csendben az ágyában,de csak forog össze-vissza,és matat. Pedig játszón is voltunk,mindig megyünk. Általában 1,5-2órát alszik,és 5után még ki szoktunk menni,de ebből ma nem lesz semmi.

Be fog állni a rendes kerékvágásba,vagy így marad?


2012. márc. 26. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi laza 45 percet késtünk bölcsiből/munkából ma reggel.

Mondtam tegnap a férjemnek, hogy ez pár napig eltart majd.

Anyukám már többször mesélte, hogy a mi gyerekkorunkban is kellett 1-2 hét, amíg beálltunk az új rendre.

Érdekes, kis csecsemőként jobban ment.........

2012. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én lassanként "állítom őt vissza". Este 8-kor szokott feküdni, de tegnap az óraállítás miatt csak 3/4 9-kor tettem le, és a nappali alvást is hasonlóan próbálom megoldani, az esti fekvéshez és reggeli ébredéshez viszonyítva. Figyelem őt, hogy mikor tűnik álmosnak.

Szóval igen, az óraállítás miatt borult a rend, de fokozatosan vissza fog szerintem állni.

2012. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2,5 éves,és még egyszer sem kavart be az óra átállítás neki.
2012. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig bekavar. Én úgy oldom meg, hogy fokozatosan kitolom az alvásidőt, és mindig figyelem, hogy a régi idő szerint most hány óra lenne. Pár nap, max. egy hét, és szépen átáll majd. (Másfél éves a kisfiam.)
2012. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én se "sokkolom" a gyerekem egy órával, 5-10 perceket tolunk, majd jövőhétre beáll minden. engem is megzavar, nemhogy egy 2 évest ;)
2012. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Este 9kor szokott lefeküdni,de tegnap 3/4 10is elmúlt mire ágyba került. Reggel fél 8kor kel,most aludt majdnem 9ig. Nem is erőltettem sem a reggeli,sem az esti alvást. De azért ez már durva hogy több mint másfél órája nem alszik! Szerintetek hozzam ki,vagy majdcsak elalszik egyszer. Mit csináljak???
2012. márc. 26. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Mostmár ne altasd, mert akkor 11-kor is kukorékolni fog!

Majd max. leteszed (új idő szerint) fél 8-8 körül.

2012. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem altatom,ő megy magától aludni. Hozza a kispárnáját,kéri a kakaóját,és mászik be az ágyába! Minden nap így csinálja. Ma is így történt,ő "mondta" hogy aludni akar. Szép csendben el volt 1,5órát az ágyikójában,de nem olyan rég elaludt!

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 26. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalunk ugy bekavart, hogy a 9 koruli altatas helyett, haromnegyed 7kor bealudt a mellemen, azaz regi ido szerint haromnegyed hat. Nem ertem ez hogy jott ossze:) Koran fog kelni tuti. Egyebkent 14 hos.
2012. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 istván1000 válasza:
hát ez mindenkinek fel szokott borulni álltalábban söt mindig 7 -0 éves korig ilyen az ember óraátállitás miatt de én hisz gyerek vagyok mit sem tudok =(.
2012. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!