Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pici fél körömnyi barna...

Pici fél körömnyi barna folyás 2 éves kislány hüvelyéből, mi lehet?

Figyelt kérdés
Ma tapasztaltam először.

2012. ápr. 12. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán felfázás de ezt inkább orvos mondja meg nehogy nagy baj legyen.

Vidd el inkább!

2012. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp viszem,de csak holnap tudom,köszi a választ,várom a továbbiakat,aki esetleg találkozott már ilyennel.
2012. ápr. 12. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Fos?
2012. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá,hogy talán belement a kaka,és igy tisztul?...
2012. ápr. 12. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nekünk is volt ilyen,szntén mint kiderült kaki belement...
2012. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kaki? Mindig töröld ki a punciját is, meg este fürdésnél is húzd szét neki és mosd meg mint magadnak szoktad:)


Nekünk is volt már ilyen, hogy Maradt benne kaki, és következő pelenkázásnál barnás volt a pelenka, vagy csak pukizott egy kakisat.

2012. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi a punciján? Nem piros?
2012. ápr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig megnézem neki miután tussal kimosom a kakát,utána még mikor száritkozunk belenézek,és ha vavlami maradt,popsitörlővel kitörlöm...Megijedtem tegnap,ma figyelem,ha megint lesz,doki...
2012. ápr. 13. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen,de neki ki is pirosodott:(fájlalta is és csípte neki még a nedves törlő is.2,5 éves volt akkor.Elvittük a háziorvoshoz,majd tovább küldött a gyermek nőgyógyászatra(ja,büdi ids volt a nunija).csináltak tenyésztést,és kiderült,h.bizony kaki belement és lett egy szép kis kóli bacis fertőzésünk.Majd elsüllyedtem,hogy nálunk ez előfordulhatott...kapott rá cseppeket,meg krémet és 3-4 nap alatt elmúlt.Szóval figyeld és vidd el mihamarabb orvoshoz,mert nekünk azt mondta a doki,hogy kikezeletlenül komoly szövődménye lehet már ebben a korban.

De reméljük veletek nem történik az ami velünk:S

2012. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!