Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csaljam be a szobába?

Hogy csaljam be a szobába?

Figyelt kérdés
A lakásunk 1 szobából, konyhából, fürdőből áll, lényegében a konyha van középen. 14 hónapos a kisfiam, és 7 hónapos kora óta (mióta mászik) egy kisajtó van felszerelve a szobaajtóba, hogy ne tudjon kijönni(de kilásson a szobából), mert kint taposó van. Azért alakult így, mert nincs hely járókának, a szoba pedig teljesen biztonságossá van alakítva, így bátran ki merek menni főzni, takarítani, nem kell félnem, h rálépek, stb. Persze kiengedem mióta jár, hadd mászkáljon ha kint vagyok én is. Tegnap kipróbáltam, hogy nyitvahagytam neki az ajtót, és egész végig kint ült a kövön, be se lehetett csalogatni. Ti hogy oldjátok meg, hogy bent játsszon a szobában? (másik nehézség, hogy a fürdőszobának tolóajtaja van, amit ő is ki tud nyitni, de nem szeretem h oda bemegy (wc, stb..) Másoknál ez hogy van? Hova engeditek be, stb
2009. jún. 17. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én beengedem a konyhába, persze csak ha nem megy a gáztűzhely. Az előszobába raktunk egy szőnyeget, hogy azon is tudjon játszani:) A fürdőszoba és a wc az tabu, mindig csukjuk az ajtót, oda nem mehet be csak este fürdésnél. 1 éves kisfiú anyukája
2009. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én minden hova engedem. A wc-ben csak akkor jön,ha én is megyek,másképpen eszében sem jut bemenni.

Én azért szeretném hogy a nappaliban legyen mert mindig a sarkamban van.15 hónapos.

2009. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mit mondjak én. 1 éves lányom nem bírja a csukott ajtokat, rásokat. Általában mindig ott van ahol én. Így csak akkor játszik szobába ha én is ott vagyok. Nálunk egy szoba hal van.Bár ez is inkább egybe. A halba alakítottuk ki a felnőttszobát és a szoba mivel hosszúkás az felezve lett, és ablaknál a gyerek hely belül az étkező. Nekem a konyha mit gond, ha ott a gyerek mert kicsi 2x2 és bejárati ajtónál van. Van egy elötér ami ráccsal el van választva, így oda kiengedem. Nem az a lényeg hova csalogassam, hanem hogy szem elött legyen és elfoglalja magát. Nálunka fürdő wc egybe van egy bezárhatatlan ajtóval. Ide is csak velem jön, de ha én elfoglalom ott magam, hát bizony rakott már a szennyesből a wc-be ruhát, meg játékot. Egy a lényeg tarsd tisztán. Letörölni domenstrosz kendővel. Vagy veszel biztonsági zárat ami a hűtőajtokra való. Csak ha rohanós a dolgod akkor gáz van. :)
2009. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ameddig nem tudott járni addig én is "berácsoztam" a szobájába nehogy felfázzon a járólapon mondókás cd-t kapcsoltam be ha főtem vagy ilyesmi.Nade amikor elindult és szabadon közlekedhetett a lakásba utánna már nem lehetett bezárni mert követelte a szabadságot...és hát persze átrendeztük a lakást,hogy ne legyen gond,a fürdőbe nem nagyon engedem.Az én kisfiam is 14hós és most mindenre felakar mászni ez a legújabb...
2009. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!