Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zavarni fogja a picit? Nemsoká...

Zavarni fogja a picit? Nemsoká éerkezik a kistesó a nagy meg "kiabálva" alszik el. Sajnos csak egy szobába tudom őket tenni, de a 3éves fiam nagyon mondja a magáét elalvás elött.

Figyelt kérdés
Ez zavarja majd a picit, vagy megszokja avagy a nagy letud róla szokni, ha mondjuk, hogy alszik a kistesó?nálatok hogy volt?
2011. szept. 23. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem inkább a kicsi fogja zavarni a nagyot.

nálunk különszobába alszanak,de ha a pici rákezd, arra sokszor a nagy is felkel..

2011. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is egy szobában vannak a gyerekek. Én úgy voltam vele, (csúnyán szólva) hogy a kicsi alkalmazkodjon. Sikerült is. A legnagyobb hangzavarban is édesen alszik,semmi nem zavarja.
2011. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát én is ebben reménykedem,hogy megszokja a zajokat nem lesz baj.a nagy mellett se jártunk/járunk lábújhegyen, de azért ha aludt a szobában nyugalom volt.egyébként nem több 3-5perc mire elalszik a nagy,csak addig mondja, meg csak ebéd után, este szépen csendben alszik el.
2011. szept. 23. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, meg fogja szokni :)

Nálunk is együtt voltak, nem volt gond.

Csak maradj Te is nyugodt mindig :)

2011. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg fogják szokni egymást, nálunk is egy szobában vannak, és voltak pici koruktól fogva. 22 hó a különbség, a kicsi 3,5 hósan költözött ki a nagyhoz a gyerekszobába. Soha nem zavarták egymást és nem ébresztették fel egymást.
2011. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kicsi kelti a nagyot, és nem fordítva.

Nálunk faramuci a lakás beosztása, majdnem egy szobának mondhatnám a kettőt. Így mindenki egymás szájában van még.

És bárhol teszem le a nagyot aludni(értsd ágyunk, saját ágya, most épp a bölcső) simán alszik. A kicsi dettó. És ez mellett a csatazajhoz a kicsi edződik, már a pocakban is, szóval ne aggódj, ezzel nem lesz gondod.

2011. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!