Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok ötletet hogy fogjak...

Adnátok ötletet hogy fogjak vizeletet 2 éves fiamtól?

Figyelt kérdés
Sajnos még pelenkás és ráültettem egy párszor a bilire, de nem pisil bele. A pisigyűjtő tasakot meg már nem engedi ráhúzni a kukijára. A 2 éves korú vér és vizeletvizsgálat miatt kellene.
2012. márc. 31. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pedig más megoldás nem gazán van....vagy bili, vagy zacsi...

esetleg közvetlen ébredés után ültesd bilire, akkor még nagyon kábák, és pisilnek általában.

2012. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Miért kell ilyen vizsgálat? Az enyém is 2 lesz április végén, de nem mondták, hogy lesz ilyen vizsgálat. :O


Pedig Én is a bilit javasoltam volna, esetleg úgy, hogy jó sokat adsz neki inni közben ráülteted a bilire és egy lavórban teszel elé vizet amiben eljátszogat valamilyen játékával, Te meg közben vízesést imitálva kicsit magasabbról lassan csurgatod a vizet! Próbáld ki hátha bejön! :D

2012. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarban lehet venni vizeletgyujto zacsit ezt kell a kukija kore rahuzni es van rajta kis tapados csik amivel odaragaszthatod a borehez igy nem jon le. Nem faj ha lehuzod. Ezt rakd ra fol a pelus, es ha pisil akkor a zacsiba fog menni.
2012. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Álmában rakd rá a zacsit. Amikor mélyen alszik nem fog felébredni rá.
2012. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt amikor már meztelen megnyitod a csapot bili készenlétben és előtte itasd sokat előtte!Az én fiam mindig pisil ha meghallja a csapot!
2012. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiúnál ez egyszerűnek tűnik, mert csak bele kell lógatni a kukiját egy zacskóba. Bár tudom én könnyen beszélek, mert sajnos nincs gyerekem. Kislány esetében viszont nehezebb azt megoldani, hogy az egész punciját takarja a zacskó.
2012. ápr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én jól meg szoktam itatni és utána ráhúzom a zacsit. Persze tiltakozik ellene, de egy idő után úgyis belepisil. Volt,hogy így tettem le aludni, és volt, hogy a dokihoz indulás előtt húztam rá a zacsit, mire odaértünk benne volt a pisi.
2012. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sikerült! Ma reggel belepisilt a bilibe. Holnap reggel megyünk a vizsgálatra.
2012. ápr. 1. 15:24
 9/11 A kérdező kommentje:
21.03-as: nem tudom miért kell a vizsgálat. 1 éves korában is kellett vér és vizelet és most 2 évesen is. Legalábbis ahol én lakok.
2012. ápr. 1. 15:26
 10/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nem tudom, hogy miért pontoztatok le, nem írtam sem csúnyát, sem hülyeséget. Nekem is 2 éves a kisfiam és belőle indultam ki, hogy Én hogy próbálkoznék vele! Nem értelek titeket!!!

2012. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!