Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves gyereknek adnátok...

2-3 éves gyereknek adnátok Sága fagyasztott fasirtgolyót?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen mirelit húskészitményt?
2012. márc. 6. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Fagyasztottat biztos nem.Előtte kiolvasztanám.
2012. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a fasírt elkészíthető házilag, lefagyasztható, ugyanúgy elővehető, mint a Sága.

Virslit adnék, mert azt nem tudok csinálni, viszont a gyerekek általában szeretik. De minél kevesebb ilyet egyen, túl sós, és rengeteg az ilyenben a tartósítószer.

2012. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Csak olyasmit,amit én készítettem. Ezek a bolti fasírtok,pipi és pulykafalatok mindenféle hulladékhúst és tartósítószert tartalmaznak. Magunknak sem veszek ilyeneket.
2012. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Én adtam neki 2éves kora előtt is,és nem csak Ságát. Nem eszik annyit belőle hogy baja legyen,havonta 1-2szer pár falat.


Kövezzetek meg de néha röhejesnek tartom ezt a túlzott aggódást,minden nagyon túl van "reagálva"! Legtöbben jönnek itt hogy milyen káros dolgokat tartalmaz,ennyi erővel a levegő vételbe hamarabb bele lehet betegedni!

2012. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ennyi idősnek,ha magunknak megveszem,már adnék..
2012. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Adtam. Él és virul. Nem kell neki minden nap 3x adni, csak néhanapján.
2012. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Másfél és 3 évesem is kapott már. Kb havi 1*.
2012. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak vigyázz, mert rászokik! Az én 3,5 évesem sajna már csak azt eszi meg, mint fasírtot! A házi nem kell neki. Illetve nagy ritkán, ha épp olyan kedve van. De ő sajna nagyon válogatós, úgyhogy örülök, hogy legalább ezt a "vacak, szintetikus" fasírtot megeszi...
2012. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!