Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány pár cipője van a 2 év...

Hány pár cipője van a 2 év körüli gyerekednek összesen és mik azok?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom akiknek nem jár bölcsibe a gyerekük, mert oda ugye kell kinti és benti cipő is, vagy ezt hagyjátok ki a válaszból.

Férjem szerint mindig túlzásba viszem a cipővásárlást, és túl sok párt veszek a kislányomnak. Szeretném tudni, hogy valóban így van e, vagy a férjem látja rosszul. Örökké ezen vitázunk.:(

Ami van:

1. benti szandál a lakásban

2. lett egy benti habpapucs, ami majd nyáron kerti papucs lesz

3. Vettem egy textil úszócipőt, mert a medence szélén mindig elcsúszik a lányom

4. turkáltam egy gumiszandált 200 Ft-ért, ez valóban nem volt létszükség

5. Zárt tavaszi bőr cipő, elmenősnek kultúrált helyre, pl áruházba, stb.

6. Zárt magas szárú cipő játszani, udvarra, homokozni, játszótérre hűvösebb napokra.

7. Szép elmenős szandálcipő melegbe (ugyanúgy mint a zárt)

8. Gumicsizma

9. Mamusz pizsamához, ez feleslegesség vált, mert lányom habpapucsimádó lett közben

10. Játszós szandál melegbe, játszótérre, stb.

11. Lakk kiscipő benti nagy ünnepekre, Karácsony, szülinap, stb.

Akárhogy is számolom és nézem, szerintem ez mind kell, kivéve amit odaírtam, hogy fölöslegesség. Így felsorolva soknak tűnik, de mit hagyjak ki belőle legközelebb?


2012. márc. 31. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hűha! :)

Az én lányomnak most tavaszra vettünk egy fűzős, magasabb szárú Superfitet. Ugyanolyat vettem most vaterán használtat - homokozni, motorozni. Bentre 1 mamusza van. Ennyi.

Nyárra kap majd szandit. Szintén egy elmenős és egy játszós.

Pénzünk sincs ennél többet venni, de értelmét sem látom.

2012. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Télen egy hótaposó és egy papucs.

Tavasz-Ősz: zárt kinti cipő papucs.

Nyáron a papucs és egy elmenős szandál.

Amikor kicsi volt neki is volt elmenős meg játszós meg még kiskutyafüle, aztán ami elmenős vagy a játszós nem is tudom melyik, annyira szerette, mást nem is hordott, ki is nőtte a többit.

Kb felesleges amilyen raplis:)

A csajosnak is ua.

Persze ha oviba kerül lesz az ovis cipősereg(kinti-benti-ünneplős?)

2012. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jah és az lemaradt, hogy ami most volt a téli hótaposója azt rosszat sejtve ősz végére ki is növi:( így szét se tudja rúgni tisztességesen a cipőjét:(

De ha tönkremenne kapna újat.

2012. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!