Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kell beiratnom oviba a...

Mikor kell beiratnom oviba a törvény miatt?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz 3 éves kisfiam, már most tavasszal kell beiratnom vagy majd ha betölti a 3-at,vagy jövőre? Mert ugye a törvény előirja,hogy 3 évesen óvodába kell járni...

Hozzáteszem,hogy én csak jövőre akartam,hogy ovis legyen. Még nem is szobatiszta.


2012. márc. 24. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem lépett életbe a törvény, nem kötelező 3 éves kortól oviba járatni a kicsit. Ha idén ősztől szeretnéd oviba járatni, akkor most tavasszal kell beíratni, ha egy évet még otthon tartanád, akkor jövő tavasszal.
2012. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TÖRVÉNY, JÖVŐ évtől érvényes én úgy hallottam...még maradhat otthon,én úgy tudom...
2012. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben lesz 3 éves a kisfiam. Bölcsődébe jár, ott azt mondták be kell íratnom oviba. Beírattam, nem vették fel, így az elutasító nyilatkozattal, meg egy igazolással a háziorvostól maradhat még egy évet bölcsibe. Amugy én is úgy tudtam csak jövőre lép életbe, hogy kötelező 3 éves kortól az óvoda.
2012. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igazolással, hogy nem szobatiszta- ez lemaradt. Előző voltam.
2012. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd 2014 szeptemberétől írja elő
2012. márc. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!