Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most akkor idén életbe lép a...

Most akkor idén életbe lép a törvény, kötelező óvoda 3 éves kortól?

Figyelt kérdés
Kisfiam júniusban lesz 3 éves,ha szeptemberben életbe lép a törvény,akkor ugye már neki járnia kéne oviba,de a beiratás meg most van év elején. Most be kell iratnom előre,még mielőtt a törvény életbe lép? Vagy hogy? Amúgy nem akartam még óvodába járatni...
2012. febr. 16. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2014-től lesz kötelező. A mi ovinkban idén még elutasítják a létszámfelettieket akkor is, ha anyuka menne dolgozni.
2012. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam a "kiszemelt"oviba,még csak bejelentkezni.Erre azt mondták mivel a kislányom a 25.jelentkező már most és 16 gyereket vesznek fel nem biztos hogy bekerül,akkor írassam be 4évesen.Na igen csakhogy én szeretnék elmenni dolgozni meg igenis szeretném ha menne oviba,gyerekek között lenne.
2012. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2014-től lép életben, nem volt úgy, hogy idén...

tehát rátok nem is vonatkozik ez a törvény, csak a mostani, miszerint 5 éves kortól kötelező :)

2012. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt jövő januárt irnak.

[link]

2012. febr. 16. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
2014-től van elfogadva.Ezt óvodavezető erősítette meg!
2012. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!