Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Idén kell beiratnom oviba a...

Idén kell beiratnom oviba a kisfiamat vagy jövőre?

Figyelt kérdés
Most azokat a gyermekeket kell beiratni oviba, akik idén szeptembertől-májusig betöltik a 3.életévüket. Az én kisfiam 2010. május 27-én született, tehát még csak jövőre lesz 3. Akkor őt is most kell beiratnom, vagy majd csak jövőre?Várólistán van, tehát neki lesz helye. Ebbe az oviba túljelentkezés van mindig, de a kisfiam már 5 hónapja fel lett írva, mondták,hogy ő biztos fel lesz véve.Szerintetek mikor kell beiratnom?
2012. jan. 23. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy mikor akarod vinni az oviba.Ha jövőre május 27. után már vinni akarod(bár szerintem nem sok értelem mert úgyis nyári szünet jön utánna) akkor be kell iratni az idén.De ha jövőre csak szepembertől akarod vinni akkor jövőre kell beíratni.
2012. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!