Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hós kisfiamat miért kell...

19 hós kisfiamat miért kell már most beiratnom az oviba, mikor csak 3 éves korában szeretnénk elkezdeni járatni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert hatalmas a túljelentkezés és válogatniuk kell ki az akit felvesznek.
2011. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túljelentkezés van, és azért, hogy biztosan felvegyék.
2011. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért furcsállom, mert kis faluban élünk és a múltkor járta a védőnő az ifjú házas családokat serkenteni a gyermekvállalási kedvet és mondta, hogy nagy a gyerekhiány a faluban.
2011. ápr. 22. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
És hogyan serkenti a gyerekvállalási kedvet a védőnő??? :-))) Bocs, ez viccesen hangzott. Komolyra fordítva, az is lehet, hogy gyerekhiány miatt meg akarják szüntetni az intézményt, és felmérik az igényeket.. ???
2011. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor valószínű ez az oka, hogy fel kell mutatniuk egy gyerekszámot,hogy nagyobb támogatást kapjanak.
2011. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet itt Pesten. Azért kell, mert az én gyerkőcöm pld. márciusi. Az óvodai tanév szeptembertől júniusig tart. Tehát ahhoz, hogy a jövő évben márciusban ovis lehessen már, ahhoz már erre a tanévre be kell íratni. Ha jövő májusban mennénk beiratkozni, akkor már túl lenne a 3 éven (3 éves 2 hónapos lenne).
2011. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tegnap 20.49. Mert valóban viccesen is teszi: végigjárja a falut játékbabakocsival, ami meg van tömve játékbabákkal és rá van ragasztva a babakocsi oldalaira, hogy: "ennyi gyerek hiányzik az óvodából és az iskolából" :D
2011. ápr. 23. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kicsit "felnőttesebbre" gondoltam az ösztönzést... :-)))))

Én ezzel a 3 éves kortól kötelező ovival nem vagyok most képben! És gondolják, HA úgy van, ahogy egyikőtök írja, ezt mindenki vágja? Nem kéne ezt kicsit szájbarágósabban???? Mondjuk nálunk szeptemberben van évkezdés, punktum... Mi a bölcsire várunk, nagyon remélem, hogy felveszik, mert akkor nem tudom, mit csinálok! :-(

2011. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!