Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek gyermekemmel, nem...

Mit tegyek gyermekemmel, nem birom már?

Figyelt kérdés
Nem birom már kordában tartani,nem fogad szót nagyon nincs hozzá szoktatva az emberekhez,ha valaki hozzá szol akkor bujkál jobbik esetben rosszabikban ordit mint egy sakál idegen helyre bese birom vinni mert meg áll az ajtoban s nem lehet be tuszkolni se ha meg mégis akkor meg ordit teljes torokból addig mig elnem indulunk haza.Ha várni kell akkor rosszul van pedig csak 2és fél éves,fél az emberektöl hová vigyem ahol szokná a szitut nincs senkim ahává vihetném.Milyen tanácsot javasoltok mit csináljak olyankor mikor már a földre fekszik és automatán rogyik össze a hisztitöl idegen helyen?

2012. márc. 22. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És a gyámügynél mit jelentenek? Anyuka megvárta, míg a gyerek befejezi a hisztit és nem oszt ki neki két akkorát, hogy a fal adja a másikat - ahogy azt egyébként az esetleges feljelentgetőid a hiszti egyetlen helyes kezelésének gondolnak?


A gyerek pont hisztizős korban van, az lenne a furcsa ha nem ezt csinálná két és fél évesen.

2012. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez csak átmeneti dackorszek.Tudom,hogy nehéz,mert ennyi idős korban nagyon akaratosak tudnak lenni.Nekem 4 van,de a legkisebb 2 éves így én márcsak tudom.


Kitartás,előbb utóbb hidd el kinövi!

2012. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!