Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek gyermekemmel, nem...

Mit tegyek gyermekemmel, nem birom már?

Figyelt kérdés
Nem birom már kordában tartani,nem fogad szót nagyon nincs hozzá szoktatva az emberekhez,ha valaki hozzá szol akkor bujkál jobbik esetben rosszabikban ordit mint egy sakál idegen helyre bese birom vinni mert meg áll az ajtoban s nem lehet be tuszkolni se ha meg mégis akkor meg ordit teljes torokból addig mig elnem indulunk haza.Ha várni kell akkor rosszul van pedig csak 2és fél éves,fél az emberektöl hová vigyem ahol szokná a szitut nincs senkim ahává vihetném.Milyen tanácsot javasoltok mit csináljak olyankor mikor már a földre fekszik és automatán rogyik össze a hisztitöl idegen helyen?

2012. márc. 22. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fiú? Lány? Beszél? Miket játszik?


A hisztit meg kell várni, míg befejezi, ha akar hát feküdjön a földre, majd felkel. Ha leállsz vele küzdeni, akár szavakban, akár talpra rángatnád, ellenkezni fog. Ha nem történik semmi, majd abbahagyja.


A kezdődő hisztit egy hirtelen környezetváltozással meg lehet előzni. PL. kiviszed a boltból - "Gyere, mutatok valamit..."

2012. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Játszóház, játszótér! Próbálj meg valakivel ott összebarátkozni, hívd át őket.
2012. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gyermek sziologus szükséges lenne, Azzal mivel lenne jobb az elbeszélgetés, ha továbbra sem jár olyan sürüséggel közösségbe?Igyekszem azért.
2012. márc. 22. 16:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Fiú és nem tehetem meg hogy pl fogorvosnál vagyunk mert az én fogam javittatom s nem hagyhatom feküdve mert megszolnak érte , de ma mégis kinn a vároba kellett várnia és hátán fekütt a földön a doki vitte ki a vároba mert idegesitette hogy csak ordit ha hozzá szolnak akko még jobban és csak szinte levegöt is alig vett úgy orditott.Miko kész voltam montam neki gyerünk mennyünk biciglire megyünk haza egyböl felpattant aba hagyta orditást és fogta kezem és sétált mellettem azután még fél orát beszélgettem a fogorvosi épület elött egy ismerösömmel és csendben ült majd elalutt biciglin hazafele. Jahh s 2órát vártunk kb a fogdokinál semmi baja nem volt mig kevesen voltak miko kimentünk me má szaporodtak benn vissza má nem akart jönné má kézben orditott amint másokat meglátott.
2012. márc. 22. 16:23
 5/12 A kérdező kommentje:
mond elég sok mindent értem mit akar mondani ha nem is úgy mondja ki ,érdekes mert van itthon sok traktorja autója s nem jáccik semmivel sem csak a mese ha meg kinn van akkor meg motrozik meg minden féle apró dolgokat összeszed és hozza be csirke toll kavics stb....
2012. márc. 22. 16:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért egy 2,5 éves gyerektől, ráadásul kisfiútól az is szép teljesítmény, hogy kibírt 2 órát a váróban hang nélkül, majd további fél órát, amíg te valakivel beszélgettél.

Picit ha jobban tekintettel lennél rá, és nem várnád el, hogy 3 órát gyakorlatilag észrevétlenül üldögéljen melletted, talán jobb lenne a helyzet.

Vidd játszóházba, baba-mama klubba, jön a jó idő, játszóterezzetek délelőttönként.

2012. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ne zavarjon, hogy mások megszólnak. Semmi közük hozzá.
2012. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen ám semmi közük hozzá, de jelenthetik a gyámügynél a dolgot s megtudják keseriteni az életünket mivel elég kicsi a falu.
2012. márc. 22. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Faluban laktok van például ovi?Ott lehet hogy tanácsot is kapnál mit lehet tenni.Szoktál vinni neki játékot míg várakoztok?Lehet rossz emléke esetleg?
2012. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
.
2012. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!