Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti hány órára viszite...

Anyukák, ti hány órára viszitek a gyereket bölcsibe, mikor mentek értük?

Figyelt kérdés
Szeptemberben vissza kell mennem dolgozni. Budaörsre járok vidékről, tehát legkésőbb fél 7-kor ott kell hagynom a bölcsiben és mivel 4-ig dolgozom leghamarabb 5-re tudok érte menni. A párom is csak fél 5 körül tudna érte menni. Én már most sík ideg vagyok, sajnos közelebb nem találtam eddig sem munkát. Ti hogy viseltétek az első időkben és a picur? Nekem majd megszakad a szívem.
2012. márc. 20. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van, 5 perc a bölcsi-munkahely távolság.

3/4 8-kor adom lea kisfiamat, és 1/2 5-re megyek érte.

Nem tudtok csúsztatva járni a férjeddel?

Barátnőmék ezt választották.

Elvileg mindketten 8-fél 5-ig dolgoznának, plusz 3/4 óra utazás, de a férje átkérte magát 1/4 8-ra, így reggel anya viszi a kisfiút, mert ő később megy, du. pedig apa szedi fel a bölcsiben.

2012. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hú, ez nagyon nem jó. Azt hiszem, van is ilyen szabály, hogy napi maximum 10 órát tölthet a bölcsiben. Ebbe is alig-alig fértek be. Ötletem nincs, mi is hasonló gondokkal kűzdünk, tudom, milyen nehéz. Ilyenkor jönne jól a nagyszülői segítség, ha lenne...

Ha máshogy nem tudjátok megoldani, akkor te vidd fél 7-re a párod meg rohanjon érte délután fél 5-re. Nincs esetleg közelebbi bölcsi a munkahelyetekhez?

2012. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlóképp lennénk, ezért mi a munkahelyemtől nem túl messze lévő bölcsibe adjuk a lányomat.

Különben mi sem látnánk őt napi 10 vagy több órát.

2012. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe így ne vágjatok bele, ezt nem fogja bírni a gyerek! Vidd a munkahelyedhez közelebbi bölcsibe, vagy a férjed munkahelyéhez közeli bölcsibe.
2012. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyhez közeli bölcsit válassz, vagy ha van megbízható nyugdíjas ismerős aki vállalja, hogy délután érte megy mondjuk fél négyre és vigyáz rá egy órát.
2012. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor a férjem délelőttös olyankor 5-re visszük, és 3 körül megy érte az apja.

Amikor délutános 3/4 8-ra viszi az apja, és 3 után megyek érte én.

2012. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fél 8-kor viszem és fél 4-kor megyek érte.De van kettő kis csoport társa a kislányomnak,akiket fél hétkor visznek és 17-kor mennek értük,már már 2éve.Semmi gond a két gyerekkel,vidámak,jól érzik magukat megszokták.Ha munka után van még kedved,legyen egy pici csak vele foglalkozz és a szabadnapjaidon és hétvégén is.Mikor az én lányom kezdte a bölcsit én is aggódtam,de mára már megszoktuk.Hiányozna akkor is ha 8-tól 16-ig lenne mondjuk.Szerintem nem lesz gond.Éreztesd vele amikor csak lehet mennyire szereted.
2012. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A párom villanyszerelőként dolgozik a városunkban, fix a munkaideje, nem tudunk rajta változtatni, már megkérdeztük...

Én irodista vagyok egy budaörsi cégnél, sajnos az én munkaidőm is fix, változtatni másik munkahellyel tudnék ha lenne, de nincs.

Ha minden kötél szakad apukám el tudja majd hozni korábban, amíg egészségi állapota engedi, de már előre félek ettől az egésztől.

Eddig napi 24 órát együtt töltöttünk, hogyan tudjuk majd ezt a legkönnyebben feldolgozni?

2012. márc. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!